strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów Niebiescy Relacje Live

League tables: Ruch Chorzów [Powered by tplLeagueStats]
  Wszystkie Dom Wyjazd  
Poz. Drużyna M. Z. R. P. + - Z. R. P. + - Z. R. P. + - +/- Pkt
1. Elana Toruń 17 8 8 1 27 15 5 4 0 16 6 3 4 1 11 9 +12 32
2. Widzew Łódź 17 11 4 2 33 14 7 2 0 20 5 4 2 2 13 9 +19 37
3. GKS Bełchatów 18 8 8 2 21 10 6 2 1 15 5 2 6 1 6 5 +11 30
4. Radomiak Radom 18 10 4 4 40 11 7 1 1 27 5 3 3 3 13 6 +29 34
5. Olimpia Grudziądz 18 9 4 5 34 23 6 2 2 21 10 3 2 3 13 13 +11 31
6. Górnik Łęczna 18 8 5 5 31 31 5 3 1 19 12 3 2 4 12 19 0 29
7. Resovia 18 7 5 6 27 29 3 5 1 12 8 4 0 5 15 21 -2 26
8. Ruch Chorzów 18 6 6 6 26 23 5 3 2 19 11 1 3 4 7 12 +3 24
9. Znicz Pruszków 18 6 6 6 26 29 3 2 4 10 13 3 4 2 16 16 -3 24
10. Stal Stalowa Wola 18 8 3 7 30 25 5 3 1 20 10 3 0 6 10 15 +5 27
11. ROW 1964 Rybnik 18 3 8 7 15 22 2 4 3 10 12 1 4 4 5 10 -7 17
12. Skra Częstochowa 18 6 3 9 14 25 4 2 1 8 4 2 1 8 6 21 -11 21
13. Gryf Wejherowo 18 5 4 9 25 34 4 2 3 14 10 1 2 6 11 24 -9 19
14. Rozwój Katowice 17 4 4 9 18 32 2 1 5 8 17 2 3 4 10 15 -14 16
15. Błękitni Stargard 18 6 2 10 18 30 3 2 4 11 15 3 0 6 7 15 -12 20
16. Siarka Tarnobrzeg 18 5 3 10 14 27 4 1 4 8 10 1 2 6 6 17 -13 18
17. Pogoń Siedlce 18 4 4 10 23 29 3 1 5 14 12 1 3 5 9 17 -6 16
18. Olimpia Elbląg 17 4 3 10 12 25 2 2 4 7 10 2 1 6 5 15 -13 15


Wyniki spotkań
20.07.2018
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 0-1

21.07.2018
Radomiak Radom - Skra Częstochowa 1-0
Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 1-0
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 0-0
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 1-2
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 1-0
Resovia - Znicz Pruszków 1-3
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2-2

22.07.2018
Elana Toruń - Rozwój Katowice 2-2

28.07.2018
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 2-1
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 2-0
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2-0
Znicz Pruszków - Elana Toruń 0-2
Ruch Chorzów - Radomiak Radom 0-2
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 1-0
Stal Stalowa Wola - Resovia 2-1
Rozwój Katowice - Widzew Łódź 0-4

29.07.2018
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0-1

03.08.2018
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-2

04.08.2018
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1-1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1-1
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0-1
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 1-0
Resovia - Gryf Wejherowo 1-1
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2-1
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 4-0

10.08.2018
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 3-1

11.08.2018
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1-2
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1-0
GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 3-0
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 5-1
ROW 1964 Rybnik - Resovia 2-1
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 3-0
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 2-2

12.08.2018
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0-2

17.08.2018
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2-2
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 4-0

18.08.2018
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 1-0
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0-3
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 3-0
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 1-0
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5-0
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 3-1
Resovia - Górnik Łęczna 2-2

22.08.2018
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 2-2
Resovia - Elana Toruń 0-0
ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 2-2
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 2-0
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0-2
Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1-0
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-0
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 0-0
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1-1

25.08.2018
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2-0
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3-0
Widzew Łódź - Resovia 2-1

26.08.2018
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2-1
Elana Toruń - Górnik Łęczna 2-0
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1-1
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7-2
Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4-0
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1-0

01.09.2018
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 0-1
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 1-3
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2-1
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 1-1
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 0-0
Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 0-3
Resovia - Błękitni Stargard 1-0
Elana Toruń - Widzew Łódź 0-0

02.09.2018
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 1-1

08.09.2018
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3-0
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2-1
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 3-2
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0-2
Pogoń Siedlce - Resovia 1-3
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3-0

11.09.2018
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 1-1

15.09.2018
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1-0
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4-2
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2-1
Resovia - Siarka Tarnobrzeg 3-0
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2-2
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2-2
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1-2
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3-0

16.09.2018
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 0-1

19.09.2018
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1-2

21.09.2018
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 1-1
Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo 1-1

22.09.2018
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 1-2
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 0-1
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 1-2
Radomiak Radom - Resovia 5-0
Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 0-0
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2-2

23.09.2018
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 0-2

29.09.2018
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4-0
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1-1
Resovia - Skra Częstochowa 2-2
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 3-0

30.09.2018
Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 2-2
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 1-0
Elana Toruń - Radomiak Radom 2-1
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 0-1

01.10.2018
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 4-2

06.10.2018
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 3-2
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 0-1
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 1-3
Radomiak Radom - Widzew Łódź 0-1
Skra Częstochowa - Elana Toruń 1-2
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 4-0
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1-0
Ruch Chorzów - Resovia 5-1

07.10.2018
Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 1-2

13.10.2018
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 2-2
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 2-0
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 2-1
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 1-1
Resovia - GKS Bełchatów 0-0
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 4-0

14.10.2018
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 0-2

18.10.2018
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0-2

20.10.2018
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 0-0
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 3-2
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 0-3
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 2-1
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 1-0
GKS Bełchatów - Elana Toruń 0-0
Olimpia Grudziądz - Resovia 3-4
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1-3

24.10.2018
Elana Toruń - Ruch Chorzów 0-0

27.10.2018
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 0-2
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 0-1
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 2-0
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0-0
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 0-2
Resovia - Olimpia Elbląg 2-0
Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 3-1

28.10.2018
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 5-2
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2-2

31.10.2018
Błękitni Stargard - Radomiak Radom 0-6

03.11.2018
Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3-2
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 2-2
Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 1-0
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2-1
Rozwój Katowice - Resovia 1-2

04.11.2018
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3-1
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4-2
Radomiak Radom - Górnik Łęczna 5-1
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3-0

10.11.2018
Skra Częstochowa - Radomiak Radom 0-0
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 1-1
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 2-0
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 1-1
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3-1
Znicz Pruszków - Resovia 0-2

11.11.2018
Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 2-1

Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017 | Polityka prywatno¶ci IC Service