strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Wielki Ruch Relacje Live

League tables: Ruch Chorzów [Powered by tplLeagueStats]
  Wszystkie Dom Wyjazd  
Poz. Drużyna M. Z. R. P. + - Z. R. P. + - Z. R. P. + - +/- Pkt
1. Widzew Łódź 23 12 8 3 38 19 7 5 0 22 7 5 3 3 16 12 +19 44
2. Olimpia Grudziądz 24 12 4 8 46 34 7 2 3 24 13 5 2 5 22 21 +12 40
3. Resovia 23 9 6 8 30 32 4 6 1 14 9 5 0 7 16 23 -2 33
4. Elana Toruń 24 10 10 4 34 21 6 4 2 21 10 4 6 2 13 11 +13 40
5. Radomiak Radom 24 13 5 6 53 20 10 1 1 35 7 3 4 5 18 13 +33 44
6. GKS Bełchatów 24 11 9 4 27 14 8 3 1 20 7 3 6 3 7 7 +13 40
7. Górnik Łęczna 24 10 8 6 38 36 7 4 1 25 14 3 4 5 13 22 +2 38
8. Stal Stalowa Wola 24 11 4 9 37 33 8 3 1 26 12 3 1 8 11 21 +4 37
9. Znicz Pruszków 24 8 7 9 35 43 5 2 5 14 17 3 5 4 21 26 -8 31
10. Błękitni Stargard 23 8 2 13 28 41 5 2 4 18 18 3 0 9 10 23 -13 26
11. Skra Częstochowa 24 9 5 10 19 31 7 3 2 12 9 2 2 8 7 22 -12 32
12. Pogoń Siedlce 24 8 6 10 36 33 6 1 5 23 14 2 5 5 13 19 +3 30
13. Gryf Wejherowo 24 7 6 11 32 42 5 3 4 17 13 2 3 7 15 29 -10 27
14. Rozwój Katowice 24 6 7 11 29 38 4 3 5 18 19 2 4 6 11 19 -9 25
15. Siarka Tarnobrzeg 23 6 4 13 19 39 4 2 5 10 13 2 2 8 9 26 -20 22
16. Olimpia Elbląg 21 5 5 11 16 29 3 4 4 10 12 2 1 7 6 17 -13 20
17. Ruch Chorzów 24 6 8 10 28 30 5 4 3 21 14 1 4 7 7 16 -2 26
18. ROW 1964 Rybnik 23 4 10 9 19 29 3 5 4 12 14 1 5 5 7 15 -10 22


Wyniki spotkań
20.07.2018
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 0-1

21.07.2018
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 1-2
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 1-0
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2-2
Resovia - Znicz Pruszków 1-3
Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 1-0
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 0-0
Radomiak Radom - Skra Częstochowa 1-0

22.07.2018
Elana Toruń - Rozwój Katowice 2-2

28.07.2018
Stal Stalowa Wola - Resovia 2-1
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2-0
Ruch Chorzów - Radomiak Radom 0-2
Rozwój Katowice - Widzew Łódź 0-4
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 1-0
Znicz Pruszków - Elana Toruń 0-2
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 2-1
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 2-0

29.07.2018
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0-1

03.08.2018
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-2

04.08.2018
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1-1
Resovia - Gryf Wejherowo 1-1
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1-1
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 4-0
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 1-0
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2-1
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0-1

10.08.2018
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 3-1

11.08.2018
ROW 1964 Rybnik - Resovia 2-1
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 3-0
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1-0
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 2-2
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1-2
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 5-1
GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 3-0

12.08.2018
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0-2

17.08.2018
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 4-0
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2-2

18.08.2018
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0-3
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5-0
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 1-0
Resovia - Górnik Łęczna 2-2
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 3-1
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 1-0
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 3-0

22.08.2018
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 2-2
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1-1
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-0
ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 2-2
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0-2
Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1-0
Resovia - Elana Toruń 0-0
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 0-0
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 2-0

25.08.2018
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2-0
Widzew Łódź - Resovia 2-1
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3-0

26.08.2018
Elana Toruń - Górnik Łęczna 2-0
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2-1
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7-2
Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4-0
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1-1
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1-0

01.09.2018
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2-1
Elana Toruń - Widzew Łódź 0-0
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 1-3
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 0-1
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 1-1
Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 0-3
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 0-0
Resovia - Błękitni Stargard 1-0

02.09.2018
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 1-1

08.09.2018
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0-2
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2-1
Pogoń Siedlce - Resovia 1-3
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3-0
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 3-2
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3-0
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3-0

11.09.2018
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 1-1

15.09.2018
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1-0
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3-0
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2-1
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2-2
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1-2
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2-2
Resovia - Siarka Tarnobrzeg 3-0
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4-2

16.09.2018
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 0-1

19.09.2018
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1-2

21.09.2018
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 1-1
Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo 1-1

22.09.2018
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2-2
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 1-2
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 0-1
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 1-2
Radomiak Radom - Resovia 5-0
Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 0-0

23.09.2018
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 0-2

29.09.2018
Resovia - Skra Częstochowa 2-2
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4-0
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1-1
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 3-0

30.09.2018
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 0-1
Elana Toruń - Radomiak Radom 2-1
Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 2-2
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 1-0

01.10.2018
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 4-2

06.10.2018
Ruch Chorzów - Resovia 5-1
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 0-1
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1-0
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 4-0
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 3-2
Radomiak Radom - Widzew Łódź 0-1
Skra Częstochowa - Elana Toruń 1-2
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 1-3

07.10.2018
Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 1-2

13.10.2018
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 4-0
Resovia - GKS Bełchatów 0-0
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 2-0
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 2-2
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 2-1
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 1-1

14.10.2018
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 0-2

18.10.2018
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0-2

20.10.2018
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 2-1
Olimpia Grudziądz - Resovia 3-4
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1-3
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 0-3
GKS Bełchatów - Elana Toruń 0-0
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 0-0
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 3-2
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 1-0

24.10.2018
Elana Toruń - Ruch Chorzów 0-0

27.10.2018
Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 3-1
Resovia - Olimpia Elbląg 2-0
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0-0
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 0-2
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 2-0
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 0-1
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 0-2

28.10.2018
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 5-2
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2-2

31.10.2018
Błękitni Stargard - Radomiak Radom 0-6

03.11.2018
Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 1-0
Rozwój Katowice - Resovia 1-2
Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3-2
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2-1
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 2-2

04.11.2018
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4-2
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3-0
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3-1
Radomiak Radom - Górnik Łęczna 5-1

10.11.2018
Skra Częstochowa - Radomiak Radom 0-0
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 1-1
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3-1
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 2-0
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 1-1
Znicz Pruszków - Resovia 0-2

11.11.2018
Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 2-1

17.11.2018
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2-0
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 0-0
Resovia - Stal Stalowa Wola 1-0
Widzew Łódź - Rozwój Katowice 1-1
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów 0-1
Elana Toruń - Znicz Pruszków 5-1
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 3-1
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 1-1

21.11.2018
Rozwój Katowice - Elana Toruń 0-0

24.11.2018
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 1-0
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów 1-0
Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg 2-3
GKS Bełchatów - Radomiak Radom 2-2
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 1-0
Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik 4-1
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1-1

25.11.2018
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 3-1
Gryf Wejherowo - Resovia 1-0

01.12.2018
Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 1-0
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 3-2
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 0-0
Skra Częstochowa - GKS Bełchatów 1-0
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1-1
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 0-2

02.12.2018
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 4-2

02.03.2019
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 1-0
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 0-2
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 2-1
ROW 1964 Rybnik - Elana Toruń 0-1
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 6-0
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 4-2
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0-4

03.03.2019
Górnik Łęczna - Resovia 1-0
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź 1-2

09.03.2019
Elana Toruń - Resovia 0-1
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 2-0
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 5-1
Radomiak Radom - Rozwój Katowice 2-0
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4-1
Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik 1-1
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2-2
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 2-1

10.03.2019
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 1-2

16.03.2019
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów 0-0
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 1-0
Resovia - Widzew Łódź 1-1
Rozwój Katowice - Skra Częstochowa 1-1
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1-0

17.03.2019
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3-2
Górnik Łęczna - Elana Toruń 1-1
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 1-0
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1-1

Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017 | Polityka prywatno¶ci IC Service