strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Wielki Ruch Relacje Live

League tables: Ruch Chorzów [Powered by tplLeagueStats]
  Wszystkie Dom Wyjazd  
Poz. Drużyna M. Z. R. P. + - Z. R. P. + - Z. R. P. + - +/- Pkt
1. GKS Bełchatów 34 16 12 6 41 22 12 4 1 31 10 4 8 5 10 12 +19 58
2. Widzew Łódź 34 13 16 5 48 29 8 8 1 28 11 5 8 4 20 18 +19 55
3. Radomiak Radom 34 17 8 9 67 28 13 2 2 43 8 4 6 7 24 20 +39 59
4. Elana Toruń 34 15 11 8 51 37 10 4 3 34 18 5 7 5 17 19 +14 56
5. Stal Stalowa Wola 34 15 6 13 47 45 11 3 3 32 19 4 3 10 15 26 +2 51
6. Górnik Łęczna 34 12 10 12 49 55 8 6 3 33 21 4 4 9 16 34 -6 46
7. Olimpia Grudziądz 34 18 5 11 65 44 11 2 4 38 17 7 3 7 27 27 +21 59
8. Skra Częstochowa 34 12 7 15 32 48 9 4 4 19 18 3 3 11 13 30 -16 43
9. Błękitni Stargard 34 11 8 15 41 51 7 6 4 26 20 4 2 11 15 31 -10 41
10. Ruch Chorzów 34 7 11 16 37 44 6 7 4 28 19 1 4 12 9 25 -7 32
11. Pogoń Siedlce 34 14 9 11 54 42 9 3 5 33 18 5 6 6 21 24 +12 51
12. Resovia 34 13 7 14 39 45 6 6 5 18 18 7 1 9 21 27 -6 46
13. Olimpia Elbląg 34 10 10 14 28 38 5 7 5 15 15 5 3 9 13 23 -10 40
14. Gryf Wejherowo 34 11 7 16 49 61 8 3 6 27 22 3 4 10 22 39 -12 40
15. Siarka Tarnobrzeg 34 11 6 17 33 57 8 3 6 19 17 3 3 11 14 40 -24 39
16. ROW 1964 Rybnik 34 8 14 12 33 41 4 7 6 17 18 4 7 6 16 23 -8 38
17. Znicz Pruszków 34 13 7 14 47 60 8 2 7 20 24 5 5 7 27 36 -13 46
18. Rozwój Katowice 34 8 10 16 38 52 4 5 8 20 25 4 5 8 18 27 -14 34


Wyniki spotkań
20.07.2018
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 0-1

21.07.2018
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 0-0
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2-2
Resovia - Znicz Pruszków 1-3
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 1-0
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 1-2
Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 1-0
Radomiak Radom - Skra Częstochowa 1-0

22.07.2018
Elana Toruń - Rozwój Katowice 2-2

28.07.2018
Rozwój Katowice - Widzew Łódź 0-4
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 1-0
Ruch Chorzów - Radomiak Radom 0-2
Znicz Pruszków - Elana Toruń 0-2
Stal Stalowa Wola - Resovia 2-1
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 2-0
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 2-1
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2-0

29.07.2018
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0-1

03.08.2018
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-2

04.08.2018
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0-1
Resovia - Gryf Wejherowo 1-1
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 4-0
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2-1
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1-1
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1-1
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 1-0

10.08.2018
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 3-1

11.08.2018
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1-0
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 2-2
ROW 1964 Rybnik - Resovia 2-1
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1-2
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 3-0
GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 3-0
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 5-1

12.08.2018
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0-2

17.08.2018
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 4-0
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2-2

18.08.2018
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 1-0
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5-0
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0-3
Resovia - Górnik Łęczna 2-2
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 3-0
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 3-1
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 1-0

22.08.2018
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1-1
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 0-0
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-0
Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1-0
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 2-0
ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 2-2
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 2-2
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0-2
Resovia - Elana Toruń 0-0

25.08.2018
Widzew Łódź - Resovia 2-1
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2-0
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3-0

26.08.2018
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1-1
Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4-0
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7-2
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1-0
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2-1
Elana Toruń - Górnik Łęczna 2-0

01.09.2018
Elana Toruń - Widzew Łódź 0-0
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 1-3
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 0-1
Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 0-3
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 1-1
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2-1
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 0-0
Resovia - Błękitni Stargard 1-0

02.09.2018
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 1-1

08.09.2018
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3-0
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 3-2
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0-2
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3-0
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3-0
Pogoń Siedlce - Resovia 1-3
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2-1

11.09.2018
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 1-1

15.09.2018
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2-2
Resovia - Siarka Tarnobrzeg 3-0
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3-0
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4-2
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2-1
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1-2
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2-2
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1-0

16.09.2018
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 0-1

19.09.2018
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1-2

21.09.2018
Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo 1-1
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 1-1

22.09.2018
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 1-2
Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 0-0
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2-2
Radomiak Radom - Resovia 5-0
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 1-2
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 0-1

23.09.2018
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 0-2

29.09.2018
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1-1
Resovia - Skra Częstochowa 2-2
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4-0
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 3-0

30.09.2018
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 1-0
Elana Toruń - Radomiak Radom 2-1
Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 2-2
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 0-1

01.10.2018
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 4-2

06.10.2018
Ruch Chorzów - Resovia 5-1
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1-0
Skra Częstochowa - Elana Toruń 1-2
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 0-1
Radomiak Radom - Widzew Łódź 0-1
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 3-2
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 4-0
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 1-3

07.10.2018
Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 1-2

13.10.2018
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 1-1
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 4-0
Resovia - GKS Bełchatów 0-0
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 2-0
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 2-2
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 2-1

14.10.2018
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 0-2

18.10.2018
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0-2

20.10.2018
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 2-1
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1-3
GKS Bełchatów - Elana Toruń 0-0
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 1-0
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 0-3
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 3-2
Olimpia Grudziądz - Resovia 3-4
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 0-0

24.10.2018
Elana Toruń - Ruch Chorzów 0-0

27.10.2018
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 0-1
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 0-2
Resovia - Olimpia Elbląg 2-0
Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 3-1
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0-0
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 2-0
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 0-2

28.10.2018
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 5-2
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2-2

31.10.2018
Błękitni Stargard - Radomiak Radom 0-6

03.11.2018
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 2-2
Rozwój Katowice - Resovia 1-2
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2-1
Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 1-0
Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3-2

04.11.2018
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3-1
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4-2
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3-0
Radomiak Radom - Górnik Łęczna 5-1

10.11.2018
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3-1
Znicz Pruszków - Resovia 0-2
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 1-1
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 2-0
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 1-1
Skra Częstochowa - Radomiak Radom 0-0

11.11.2018
Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 2-1

17.11.2018
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2-0
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 3-1
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 1-1
Resovia - Stal Stalowa Wola 1-0
Elana Toruń - Znicz Pruszków 5-1
Widzew Łódź - Rozwój Katowice 1-1
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów 0-1
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 0-0

21.11.2018
Rozwój Katowice - Elana Toruń 0-0

24.11.2018
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów 1-0
Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg 2-3
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1-1
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 1-0
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 1-0
GKS Bełchatów - Radomiak Radom 2-2
Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik 4-1

25.11.2018
Gryf Wejherowo - Resovia 1-0
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 3-1

01.12.2018
Skra Częstochowa - GKS Bełchatów 1-0
Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 1-0
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1-1
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 0-2
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 3-2
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 0-0

02.12.2018
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 4-2

01.01.2019
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 1-1

02.03.2019
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0-4
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 2-1
ROW 1964 Rybnik - Elana Toruń 0-1
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 6-0
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 0-2
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 4-2
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 1-0

03.03.2019
Górnik Łęczna - Resovia 1-0
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź 1-2

09.03.2019
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2-2
Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik 1-1
Radomiak Radom - Rozwój Katowice 2-0
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 2-1
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 5-1
Elana Toruń - Resovia 0-1
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4-1
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 2-0

10.03.2019
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 1-2

16.03.2019
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów 0-0
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 1-0
Resovia - Widzew Łódź 1-1
Rozwój Katowice - Skra Częstochowa 1-1
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1-0

17.03.2019
Górnik Łęczna - Elana Toruń 1-1
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 1-0
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1-1
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3-2

23.03.2019
Błękitni Stargard - Resovia 1-1
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1-1
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3-0
Widzew Łódź - Elana Toruń 1-1
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1-0
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 6-1
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2-4
Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik 2-2

24.03.2019
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1-1

27.03.2019
Resovia - Pogoń Siedlce 1-3

29.03.2019
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 1-0

30.03.2019
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1-4
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0-0
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1-1
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0-0

31.03.2019
Elana Toruń - Błękitni Stargard 2-1
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0-0
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0-3

03.04.2019
Resovia - ROW 1964 Rybnik 0-1

06.04.2019
Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola 1-1
Błękitni Stargard - Widzew Łódź 0-0
Siarka Tarnobrzeg - Resovia 2-1
Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 0-0
Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice 3-0
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 2-1
Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 2-0
Pogoń Siedlce - Elana Toruń 2-0

07.04.2019
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 3-0

10.04.2019
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1-1

12.04.2019
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 2-1

13.04.2019
Resovia - Radomiak Radom 1-0
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 1-0
Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg 4-2
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1-1
ROW 1964 Rybnik - Skra Częstochowa 0-0
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 0-1

14.04.2019
Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1-1
Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów 3-2

17.04.2019
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 1-0

18.04.2019
Rozwój Katowice - Górnik Łęczna 0-1

20.04.2019
Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik 3-0
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 3-1
Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 1-1
Radomiak Radom - Elana Toruń 2-0
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2-0
Skra Częstochowa - Resovia 0-2
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 4-1
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1-0

24.04.2019
ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 0-1
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice 0-2
Resovia - Ruch Chorzów 1-0
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 1-0
Elana Toruń - Skra Częstochowa 2-1
Widzew Łódź - Radomiak Radom 0-0
Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg 3-0
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1-2
Gryf Wejherowo - Olimpia Grudziądz 3-0

27.04.2019
Skra Częstochowa - Widzew Łódź 1-1

28.04.2019
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 1-1
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 0-0
Znicz Pruszków - Górnik Łęczna 2-0
Ruch Chorzów - Elana Toruń 1-2
GKS Bełchatów - Resovia 1-0
Siarka Tarnobrzeg - Pogoń Siedlce 0-1
Radomiak Radom - Błękitni Stargard 0-1
Olimpia Grudziądz - ROW 1964 Rybnik 1-2

04.05.2019
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 1-2
Resovia - Olimpia Grudziądz 0-2
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 1-2
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 3-0
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 3-0
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 1-1

05.05.2019
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 3-1
Elana Toruń - GKS Bełchatów 4-2
Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg 1-2

08.05.2019
Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz 1-2

11.05.2019
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce 2-1
Olimpia Elbląg - Resovia 0-1
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik 2-4
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 1-4
Ruch Chorzów - Błękitni Stargard 1-1
Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 2-1
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 5-0
Olimpia Grudziądz - Elana Toruń 2-1

12.05.2019
GKS Bełchatów - Widzew Łódź 3-1

19.05.2019
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 1-0
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 1-3
ROW 1964 Rybnik - Znicz Pruszków 3-0
Resovia - Rozwój Katowice 1-3
Elana Toruń - Olimpia Elbląg 1-2
Błękitni Stargard - GKS Bełchatów 0-0
Siarka Tarnobrzeg - Skra Częstochowa 2-1
Górnik Łęczna - Radomiak Radom 5-2

Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017 | Polityka prywatno¶ci IC Service