strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów Niebiescy Relacje Live

League tables: Ruch Chorzów [Powered by tplLeagueStats]
  Wszystkie Dom Wyjazd  
Poz. Drużyna M. Z. R. P. + - Z. R. P. + - Z. R. P. + - +/- Pkt
1. Pogoń Siedlce 34 9 11 14 42 50 2 8 7 14 22 7 3 7 28 28 -8 38
2. Raków Częstochowa 34 14 9 11 50 40 5 7 5 22 21 9 2 6 28 19 +10 51
3. Miedź Legnica 34 17 12 5 53 27 10 6 1 34 14 7 6 4 19 13 +26 63
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 11 13 10 37 37 7 6 4 17 12 4 7 6 20 25 0 46
5. Stal Mielec 34 14 9 11 51 46 7 5 5 28 24 7 4 6 23 22 +5 51
6. Odra Opole 34 12 9 13 37 43 8 5 4 20 18 4 4 9 17 25 -6 45
7. Górnik Łęczna 34 8 11 15 29 42 7 5 5 21 19 1 6 10 8 23 -13 35
8. Olimpia Grudziądz 34 7 10 17 24 37 5 5 7 15 16 2 5 10 9 21 -13 31
9. Chojniczanka Chojnice 34 16 8 10 48 33 9 4 4 28 12 7 4 6 20 21 +15 56
10. GKS Tychy 34 16 7 11 41 40 10 4 3 25 18 6 3 8 16 22 +1 55
11. Chrobry Głogów 34 12 10 12 46 47 7 4 6 26 23 5 6 6 20 24 -1 46
12. Puszcza Niepołomice 34 11 11 12 38 38 8 4 5 25 19 3 7 7 13 19 0 44
13. Bytovia Bytów 34 10 10 14 36 45 8 4 5 23 20 2 6 9 13 25 -9 40
14. Ruch Chorzów 34 9 6 19 35 58 6 4 7 18 23 3 2 12 17 35 -23 27
15. GKS Katowice 34 16 6 12 44 34 8 3 6 21 16 8 3 6 23 18 +10 54
16. Wigry Suwałki 34 15 7 12 40 37 8 3 6 23 17 7 4 6 17 20 +3 52
17. Stomil Olsztyn 34 12 4 18 39 50 8 2 7 21 18 4 2 11 18 32 -11 39
18. Zagłębie Sosnowiec 34 17 7 10 46 32 11 1 5 28 15 6 6 5 18 17 +14 58


Wyniki spotkań
28.07.2017
Stal Mielec - Ruch Chorzów 1-0

29.07.2017
Bytovia Bytów - Stomil Olsztyn 3-1
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 0-1
Odra Opole - Górnik Łęczna 3-0
GKS Katowice - Pogoń Siedlce 1-2
Raków Częstochowa - Miedź Legnica 0-0
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 2-0

30.07.2017
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1-2

04.08.2017
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 0-1

05.08.2017
Miedź Legnica - GKS Katowice 1-1
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki 2-0
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 3-0
GKS Tychy - Stal Mielec 1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bytovia Bytów 0-2
Pogoń Siedlce - Odra Opole 1-2
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 2-1

06.08.2017
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 2-3

11.08.2017
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1-2
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-1

12.08.2017
Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice 0-1
Bytovia Bytów - Ruch Chorzów 2-1
Odra Opole - Miedź Legnica 2-4

13.08.2017
Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce 1-0
Wigry Suwałki - Górnik Łęczna 0-0
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz 1-0
Chrobry Głogów - GKS Tychy 1-0

18.08.2017
Górnik Łęczna - Stal Mielec 3-4
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn 3-1
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 4-1
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-0

19.08.2017
Raków Częstochowa - GKS Katowice 1-3
Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1-1
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 0-0
Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów 0-1
GKS Tychy - Bytovia Bytów 1-0

22.08.2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów 1-0
Stomil Olsztyn - GKS Tychy 2-0

23.08.2017
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 1-0
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 1-0
Stal Mielec - Pogoń Siedlce 2-3
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz 0-1
Chrobry Głogów - Górnik Łęczna 2-0
Wigry Suwałki - Miedź Legnica 0-2
Odra Opole - Raków Częstochowa 1-0

25.08.2017
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-3

26.08.2017
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 2-1
Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2-2

27.08.2017
Miedź Legnica - Stal Mielec 0-0
Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 1-1
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 1-1
Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów 4-3
GKS Katowice - Odra Opole 1-1

28.08.2017
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 1-1

02.09.2017
Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2-1
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce 4-1
Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna 2-1

03.09.2017
Chrobry Głogów - Miedź Legnica 1-2

08.09.2017
Miedź Legnica - Bytovia Bytów 2-1
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 1-0
Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 0-1

09.09.2017
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1-0
Raków Częstochowa - Stal Mielec 1-2
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1-0
GKS Katowice - Wigry Suwałki 0-1

10.09.2017
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 3-0

13.09.2017
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice 1-1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Olimpia Grudziądz 3-0

14.09.2017
Ruch Chorzów - GKS Tychy 2-2

16.09.2017
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2-3
Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice 1-0
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1-3
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce 2-0
Wigry Suwałki - Odra Opole 2-1
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 2-0

17.09.2017
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2-1
Stal Mielec - GKS Katowice 3-2

18.09.2017
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1-2

22.09.2017
GKS Katowice - Chrobry Głogów 2-2

23.09.2017
Odra Opole - Stal Mielec 1-0
Górnik Łęczna - GKS Tychy 1-0
Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 3-1
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 3-1
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 0-0
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 0-1
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2

24.09.2017
Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 1-3

27.09.2017
Wigry Suwałki - Raków Częstochowa 0-3

29.09.2017
Ruch Chorzów - Miedź Legnica 1-0

30.09.2017
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 1-3
Chrobry Głogów - Odra Opole 2-0
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1-2
GKS Tychy - Pogoń Siedlce 2-3
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 2-1
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 1-1

01.10.2017
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 1-0
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice 0-2

06.10.2017
Miedź Legnica - GKS Tychy 2-1

07.10.2017
Odra Opole - Bytovia Bytów 1-0
Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna 0-0
Wigry Suwałki - Stal Mielec 2-0

13.10.2017
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1-2
Ruch Chorzów - Raków Częstochowa 1-0

14.10.2017
Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec 2-2
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1-2
Stomil Olsztyn - Odra Opole 2-0
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 1-1
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki 3-3
Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 1-1

18.10.2017
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów 2-1
GKS Katowice - Stomil Olsztyn 3-1
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów 2-1
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 1-1

21.10.2017
Stal Mielec - Chrobry Głogów 3-0
Miedź Legnica - Górnik Łęczna 0-0
Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 2-2
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce 0-2
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2
Raków Częstochowa - GKS Tychy 2-2

22.10.2017
GKS Katowice - Ruch Chorzów 1-2
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn 5-1
Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz 2-1

27.10.2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 0-0

28.10.2017
Bytovia Bytów - Stal Mielec 0-0
Olimpia Grudziądz - Raków Częstochowa 1-2
GKS Tychy - GKS Katowice 1-0
Pogoń Siedlce - Miedź Legnica 2-3
Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice 0-1

29.10.2017
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 0-0
Ruch Chorzów - Odra Opole 3-1

03.11.2017
Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów 3-0
Stal Mielec - Stomil Olsztyn 1-3

04.11.2017
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 2-0
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 0-0
Wigry Suwałki - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0
Raków Częstochowa - Górnik Łęczna 3-1
Puszcza Niepołomice - Pogoń Siedlce 2-3
Odra Opole - GKS Tychy 1-0

05.11.2017
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 0-0

11.11.2017
Olimpia Grudziądz - Odra Opole 0-2

12.11.2017
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 2-2
Pogoń Siedlce - Raków Częstochowa 0-3
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0-3
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1-2
Górnik Łęczna - GKS Katowice 1-3
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 1-1

17.11.2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 1-0
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 0-1
Ruch Chorzów - Stal Mielec 1-2

18.11.2017
Pogoń Siedlce - GKS Katowice 1-1
GKS Tychy - Wigry Suwałki 0-3
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 0-1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 1-1

19.11.2017
Górnik Łęczna - Odra Opole 0-3
Miedź Legnica - Raków Częstochowa 1-1

21.11.2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec 2-3

22.11.2017
Ruch Chorzów - Wigry Suwałki 2-2

24.11.2017
Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 0-1
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2-2

25.11.2017
Stal Mielec - GKS Tychy 3-0
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1
GKS Katowice - Miedź Legnica 1-0
Odra Opole - Pogoń Siedlce 1-1

26.11.2017
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 3-1
Chrobry Głogów - Ruch Chorzów 1-0
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz 1-0

02.03.2018
Miedź Legnica - Odra Opole 3-1

03.03.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn 1-0
GKS Tychy - Chrobry Głogów 2-1
Górnik Łęczna - Wigry Suwałki 0-1
Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 0-1

04.03.2018
Ruch Chorzów - Bytovia Bytów 2-0

09.03.2018
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 0-2
Stal Mielec - Górnik Łęczna 1-0

10.03.2018
Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz 3-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 0-0
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 2-0
Odra Opole - Puszcza Niepołomice 0-0
GKS Katowice - Raków Częstochowa 2-1

16.03.2018
Miedź Legnica - Wigry Suwałki 2-0

17.03.2018
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 1-1
Pogoń Siedlce - Stal Mielec 1-2
Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2
GKS Tychy - Stomil Olsztyn 1-0
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów 2-1

25.03.2018
Odra Opole - GKS Katowice 1-2

31.03.2018
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 1-0
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1-1
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2-1
GKS Tychy - Ruch Chorzów 2-0
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 1-1
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 0-0
Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn 1-1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 0-1

04.04.2018
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki 1-2
Raków Częstochowa - Odra Opole 0-0

06.04.2018
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 0-0

07.04.2018
Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce 0-2
Stal Mielec - Raków Częstochowa 2-3
Wigry Suwałki - GKS Katowice 0-2
Bytovia Bytów - Miedź Legnica 0-2
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 0-0
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice 3-1
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2-2

08.04.2018
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 1-0

11.04.2018
Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce 3-1
Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2-0
Stal Mielec - Miedź Legnica 1-1
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 1-1
Bytovia Bytów - Górnik Łęczna 2-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 1-1
Ruch Chorzów - Chojniczanka Chojnice 1-1
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 1-0

14.04.2018
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1-0
Odra Opole - Wigry Suwałki 0-0
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 0-1
GKS Katowice - Stal Mielec 0-2
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 0-2

15.04.2018
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0
Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów 2-0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1-3
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 0-0

18.04.2018
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 0-2

20.04.2018
Stal Mielec - Odra Opole 2-2
GKS Tychy - Górnik Łęczna 2-0
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 0-6

21.04.2018
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 2-0
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0-1
Chrobry Głogów - GKS Katowice 0-2
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 0-0

22.04.2018
Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec 1-0

24.04.2018
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec 2-2
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów 2-2
Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2-1

25.04.2018
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 0-1
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1-0
Bytovia Bytów - GKS Tychy 1-0

27.04.2018
Odra Opole - Chrobry Głogów 1-1

28.04.2018
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 2-0
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 3-1
Pogoń Siedlce - GKS Tychy 0-1
Miedź Legnica - Ruch Chorzów 6-1

29.04.2018
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 3-0
GKS Katowice - Bytovia Bytów 0-0
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-1

04.05.2018
GKS Tychy - Miedź Legnica 1-0
Stal Mielec - Wigry Suwałki 3-0
Bytovia Bytów - Odra Opole 1-0

05.05.2018
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 4-2
Stomil Olsztyn - GKS Katowice 1-0
Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 0-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1-1
Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 3-0
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1-2

09.05.2018
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1-0
Odra Opole - Stomil Olsztyn 2-4
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 2-1
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 1-1
Zagłębie Sosnowiec - Bytovia Bytów 2-1
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów 1-1
Raków Częstochowa - Ruch Chorzów 2-1
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 1-2

12.05.2018
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1-2
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1-2
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 0-2
Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice 0-0
Ruch Chorzów - GKS Katowice 1-0

13.05.2018
Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1-1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 3-5
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 3-2

14.05.2018
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0-3

18.05.2018
Odra Opole - Ruch Chorzów 0-3

19.05.2018
Stal Mielec - Bytovia Bytów 2-2
Miedź Legnica - Pogoń Siedlce 2-0
Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0-0
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 3-0
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 1-2
GKS Katowice - GKS Tychy 1-2

20.05.2018
Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna 2-0

27.05.2018
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1-0
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0-1
Pogoń Siedlce - Puszcza Niepołomice 0-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 1-0
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice 1-1
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 5-1
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 2-1
GKS Tychy - Odra Opole 3-0
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 3-3

02.06.2018
Odra Opole - Olimpia Grudziądz 1-0

03.06.2018
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 0-2
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów 6-0
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-4
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 1-1
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1-0
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 4-0
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0-1
Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 1-1

Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017 | Polityka prywatno¶ci IC Service