strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów Niebiescy Relacje Live

League tables: Ruch Chorzów [Powered by tplLeagueStats]
  Wszystkie Dom Wyjazd  
Poz. Drużyna M. Z. R. P. + - Z. R. P. + - Z. R. P. + - +/- Pkt
1. Ruch Chorzów 11 3 5 3 15 14 2 3 1 9 6 1 2 2 6 8 +1 14
2. ROW 1964 Rybnik 11 2 5 4 11 14 1 3 2 8 9 1 2 2 3 5 -3 11
3. Elana Toruń 11 6 4 1 19 9 4 2 0 12 3 2 2 1 7 6 +10 22
4. GKS Bełchatów 11 5 4 2 15 9 4 0 1 10 4 1 4 1 5 5 +6 17
5. Znicz Pruszków 11 4 4 3 15 15 2 1 2 6 7 2 3 1 9 8 0 16
6. Gryf Wejherowo 11 3 4 4 14 20 3 2 1 9 5 0 2 3 5 15 -6 13
7. Widzew Łódź 11 7 3 1 21 10 5 1 0 14 5 2 2 1 7 5 +11 24
8. Radomiak Radom 11 6 3 2 23 5 5 1 0 19 1 1 2 2 4 4 +18 21
9. Górnik Łęczna 11 5 3 3 19 17 3 1 1 11 7 2 2 2 8 10 +2 18
10. Siarka Tarnobrzeg 11 5 3 3 13 12 4 1 1 8 4 1 2 2 5 8 +1 18
11. Resovia 11 3 3 5 14 18 2 3 1 8 6 1 0 4 6 12 -4 12
12. Pogoń Siedlce 11 2 3 6 13 18 1 1 4 8 10 1 2 2 5 8 -5 9
13. Rozwój Katowice 11 2 3 6 10 20 1 1 3 4 11 1 2 3 6 9 -10 9
14. Olimpia Grudziądz 11 7 2 2 19 7 4 2 0 11 1 3 0 2 8 6 +12 23
15. Stal Stalowa Wola 11 4 2 5 13 15 2 2 1 7 5 2 0 4 6 10 -2 14
16. Błękitni Stargard 11 3 2 6 10 16 1 2 3 5 8 2 0 3 5 8 -6 11
17. Skra Częstochowa 11 3 1 7 8 19 2 1 0 5 2 1 0 7 3 17 -11 10
18. Olimpia Elbląg 11 2 0 9 4 18 1 0 4 2 6 1 0 5 2 12 -14 6


Wyniki spotkań
20.07.2018
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 0-1

21.07.2018
Radomiak Radom - Skra Częstochowa 1-0
Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 1-0
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 0-0
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 1-2
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 1-0
Resovia - Znicz Pruszków 1-3
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2-2

22.07.2018
Elana Toruń - Rozwój Katowice 2-2

28.07.2018
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 2-1
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 2-0
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2-0
Znicz Pruszków - Elana Toruń 0-2
Ruch Chorzów - Radomiak Radom 0-2
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 1-0
Stal Stalowa Wola - Resovia 2-1
Rozwój Katowice - Widzew Łódź 0-4

29.07.2018
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0-1

03.08.2018
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-2

04.08.2018
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1-1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1-1
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0-1
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 1-0
Resovia - Gryf Wejherowo 1-1
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2-1
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 4-0

10.08.2018
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 3-1

11.08.2018
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1-2
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1-0
GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 3-0
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 5-1
ROW 1964 Rybnik - Resovia 2-1
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 3-0
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 2-2

12.08.2018
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0-2

17.08.2018
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 4-0
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2-2

18.08.2018
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 1-0
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0-3
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 3-0
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 1-0
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5-0
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 3-1
Resovia - Górnik Łęczna 2-2

22.08.2018
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 2-2
Resovia - Elana Toruń 0-0
ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 2-2
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 2-0
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0-2
Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1-0
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-0
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 0-0
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1-1

25.08.2018
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2-0
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3-0
Widzew Łódź - Resovia 2-1

26.08.2018
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2-1
Elana Toruń - Górnik Łęczna 2-0
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1-1
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7-2
Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4-0
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1-0

01.09.2018
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 0-1
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 1-3
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2-1
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 1-1
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 0-0
Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 0-3
Resovia - Błękitni Stargard 1-0
Elana Toruń - Widzew Łódź 0-0

02.09.2018
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 1-1

08.09.2018
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3-0
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2-1
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 3-2
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0-2
Pogoń Siedlce - Resovia 1-3
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3-0

11.09.2018
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 1-1

15.09.2018
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1-0
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4-2
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2-1
Resovia - Siarka Tarnobrzeg 3-0
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2-2
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2-2
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1-2
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3-0

16.09.2018
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 0-1

19.09.2018
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1-2

21.09.2018
Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo 1-1
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 1-1

22.09.2018
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2-2
Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 0-0
Radomiak Radom - Resovia 5-0
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 1-2
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 0-1
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 1-2

23.09.2018
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 0-2

Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017 | Polityka prywatno¶ci IC Service