strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Wielki Ruch Relacje Live

League tables: Ruch Chorzów [Powered by tplLeagueStats]
  Wszystkie Dom Wyjazd  
Poz. Drużyna M. Z. R. P. + - Z. R. P. + - Z. R. P. + - +/- Pkt
1. Znicz Pruszków 29 11 7 11 42 50 7 2 5 17 18 4 5 6 25 32 -8 40
2. Olimpia Grudziądz 29 15 5 9 58 37 10 2 3 35 14 5 3 6 23 23 +21 50
3. Radomiak Radom 29 16 6 7 59 21 12 2 1 38 7 4 4 6 21 14 +38 54
4. Resovia 29 11 7 11 36 39 5 6 3 16 13 6 1 8 20 26 -3 40
5. Widzew Łódź 29 12 14 3 42 23 7 7 0 24 9 5 7 3 18 14 +19 50
6. Pogoń Siedlce 29 11 8 10 48 38 8 2 5 31 17 3 6 5 17 21 +10 41
7. Gryf Wejherowo 29 8 6 15 37 55 6 3 5 20 18 2 3 10 17 37 -18 30
8. Górnik Łęczna 29 11 10 8 41 45 7 6 1 26 15 4 4 7 15 30 -4 43
9. Elana Toruń 29 12 11 6 41 29 8 4 2 27 13 4 7 4 14 16 +12 47
10. Błękitni Stargard 29 8 6 15 33 50 5 5 4 20 20 3 1 11 13 30 -17 30
11. Stal Stalowa Wola 29 12 5 12 40 41 9 3 2 28 16 3 2 10 12 25 -1 41
12. Siarka Tarnobrzeg 29 9 6 14 29 46 7 3 5 17 15 2 3 9 12 31 -17 33
13. Rozwój Katowice 29 6 9 14 30 44 4 4 7 18 21 2 5 7 12 23 -14 27
14. Skra Częstochowa 29 11 6 12 27 39 8 3 4 16 16 3 3 8 11 23 -12 39
15. ROW 1964 Rybnik 29 5 14 10 23 35 3 7 4 13 15 2 7 6 10 20 -12 29
16. Olimpia Elbląg 29 8 9 12 23 33 5 6 4 14 13 3 3 8 9 20 -10 33
17. Ruch Chorzów 29 7 10 12 35 36 6 6 3 26 16 1 4 9 9 20 -1 31
18. GKS Bełchatów 29 13 11 5 34 17 10 4 1 27 9 3 7 4 7 8 +17 48


Wyniki spotkań
20.07.2018
ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola 0-1

21.07.2018
Pogoń Siedlce - GKS Bełchatów 0-0
Resovia - Znicz Pruszków 1-3
Radomiak Radom - Skra Częstochowa 1-0
Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów 1-0
Widzew Łódź - Olimpia Elbląg 1-0
Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2-2
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz 1-2

22.07.2018
Elana Toruń - Rozwój Katowice 2-2

28.07.2018
Znicz Pruszków - Elana Toruń 0-2
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 1-0
Rozwój Katowice - Widzew Łódź 0-4
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 2-0
Górnik Łęczna - Skra Częstochowa 2-1
Stal Stalowa Wola - Resovia 2-1
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 2-0
Ruch Chorzów - Radomiak Radom 0-2

29.07.2018
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 0-1

03.08.2018
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-2

04.08.2018
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa 4-0
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1-1
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0-1
Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2-1
Resovia - Gryf Wejherowo 1-1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Grudziądz 1-0
Widzew Łódź - Znicz Pruszków 1-1

10.08.2018
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 3-1

11.08.2018
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1-2
Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce 2-2
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom 1-0
Górnik Łęczna - Ruch Chorzów 5-1
Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź 3-0
GKS Bełchatów - Skra Częstochowa 3-0
ROW 1964 Rybnik - Resovia 2-1

12.08.2018
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 0-2

17.08.2018
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2-2
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 4-0

18.08.2018
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 1-0
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0-3
Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 3-0
Resovia - Górnik Łęczna 2-2
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5-0
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 1-0
Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 3-1

22.08.2018
Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0-2
ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 2-2
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 2-2
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 2-0
Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1-0
Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1-0
Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 0-0
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1-1
Resovia - Elana Toruń 0-0

25.08.2018
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3-0
Widzew Łódź - Resovia 2-1
Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2-0

26.08.2018
GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2-1
Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1-1
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1-0
Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7-2
Elana Toruń - Górnik Łęczna 2-0
Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4-0

01.09.2018
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 0-0
ROW 1964 Rybnik - Pogoń Siedlce 1-1
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa 2-1
Rozwój Katowice - Ruch Chorzów 0-3
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 0-1
Elana Toruń - Widzew Łódź 0-0
Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 1-3
Resovia - Błękitni Stargard 1-0

02.09.2018
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 1-1

08.09.2018
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo 3-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0-2
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2-1
Widzew Łódź - Górnik Łęczna 3-0
Pogoń Siedlce - Resovia 1-3
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 3-2
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3-0

11.09.2018
Ruch Chorzów - Znicz Pruszków 1-1

15.09.2018
Resovia - Siarka Tarnobrzeg 3-0
Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów 2-2
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2-2
Widzew Łódź - Błękitni Stargard 4-2
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 1-0
Rozwój Katowice - Olimpia Grudziądz 1-2
Elana Toruń - Pogoń Siedlce 3-0
Górnik Łęczna - Olimpia Elbląg 2-1

16.09.2018
Gryf Wejherowo - Skra Częstochowa 0-1

19.09.2018
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1-2

21.09.2018
Ruch Chorzów - Gryf Wejherowo 1-1
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków 1-1

22.09.2018
Radomiak Radom - Resovia 5-0
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2-2
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola 1-2
Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 0-1
Skra Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 0-0
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice 1-2

23.09.2018
Błękitni Stargard - Górnik Łęczna 0-2

29.09.2018
Resovia - Skra Częstochowa 2-2
Widzew Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4-0
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce 3-0
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 1-1

30.09.2018
Górnik Łęczna - Rozwój Katowice 2-2
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów 1-0
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 0-1
Elana Toruń - Radomiak Radom 2-1

01.10.2018
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz 4-2

06.10.2018
Radomiak Radom - Widzew Łódź 0-1
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 0-1
GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1-0
Ruch Chorzów - Resovia 5-1
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 4-0
Skra Częstochowa - Elana Toruń 1-2
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 1-3
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 3-2

07.10.2018
Olimpia Grudziądz - Gryf Wejherowo 1-2

13.10.2018
Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 2-2
Resovia - GKS Bełchatów 0-0
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice 4-0
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Grudziądz 1-1
Widzew Łódź - Skra Częstochowa 2-0
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg 2-1

14.10.2018
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 0-2

18.10.2018
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0-2

20.10.2018
Olimpia Grudziądz - Resovia 3-4
Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 0-0
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 3-2
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 0-3
GKS Bełchatów - Elana Toruń 0-0
Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1-3
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 1-0
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 2-1

24.10.2018
Elana Toruń - Ruch Chorzów 0-0

27.10.2018
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 0-1
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 2-0
Resovia - Olimpia Elbląg 2-0
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 0-2
ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 0-2
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0-0
Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 3-1

28.10.2018
Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2-2
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 5-2

31.10.2018
Błękitni Stargard - Radomiak Radom 0-6

03.11.2018
Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 1-0
Rozwój Katowice - Resovia 1-2
Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź 3-2
Olimpia Elbląg - Elana Toruń 2-2
Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2-1

04.11.2018
Radomiak Radom - Górnik Łęczna 5-1
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4-2
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3-0
Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3-1

10.11.2018
Znicz Pruszków - Resovia 0-2
Ruch Chorzów - Siarka Tarnobrzeg 2-0
Skra Częstochowa - Radomiak Radom 0-0
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard 3-1
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 1-1
GKS Bełchatów - Pogoń Siedlce 1-1

11.11.2018
Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 2-1

17.11.2018
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz 3-1
Skra Częstochowa - Górnik Łęczna 0-0
Elana Toruń - Znicz Pruszków 5-1
Resovia - Stal Stalowa Wola 1-0
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2-0
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów 0-1
ROW 1964 Rybnik - Gryf Wejherowo 1-1
Widzew Łódź - Rozwój Katowice 1-1

21.11.2018
Rozwój Katowice - Elana Toruń 0-0

24.11.2018
Znicz Pruszków - Widzew Łódź 1-0
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce 1-1
Olimpia Grudziądz - Siarka Tarnobrzeg 2-3
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów 1-0
Górnik Łęczna - ROW 1964 Rybnik 4-1
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń 1-0
GKS Bełchatów - Radomiak Radom 2-2

25.11.2018
Gryf Wejherowo - Resovia 1-0
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard 3-1

01.12.2018
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 3-2
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1-1
Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice 1-0
Elana Toruń - Gryf Wejherowo 0-2
Skra Częstochowa - GKS Bełchatów 1-0
Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola 0-0

02.12.2018
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz 4-2

01.01.2019
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 1-1

02.03.2019
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard 4-2
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 1-0
Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 0-2
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg 6-0
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 2-1
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0-4
ROW 1964 Rybnik - Elana Toruń 0-1

03.03.2019
Gryf Wejherowo - Widzew Łódź 1-2
Górnik Łęczna - Resovia 1-0

09.03.2019
Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik 1-1
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4-1
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 2-0
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 5-1
Elana Toruń - Resovia 0-1
Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg 2-1
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 2-2
Radomiak Radom - Rozwój Katowice 2-0

10.03.2019
Ruch Chorzów - Olimpia Grudziądz 1-2

16.03.2019
ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard 1-0
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1-0
Rozwój Katowice - Skra Częstochowa 1-1
Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów 0-0
Resovia - Widzew Łódź 1-1

17.03.2019
Gryf Wejherowo - Pogoń Siedlce 1-1
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3-2
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 1-0
Górnik Łęczna - Elana Toruń 1-1

23.03.2019
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3-0
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1-0
Widzew Łódź - Elana Toruń 1-1
Błękitni Stargard - Resovia 1-1
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1-1
Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik 2-2
Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 6-1
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2-4

24.03.2019
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1-1

27.03.2019
Resovia - Pogoń Siedlce 1-3

29.03.2019
Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 1-0

30.03.2019
ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1-1
Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1-4
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0-0
Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0-0

31.03.2019
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0-3
Elana Toruń - Błękitni Stargard 2-1
Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0-0

03.04.2019
Resovia - ROW 1964 Rybnik 0-1

06.04.2019
Skra Częstochowa - Gryf Wejherowo 2-1
Siarka Tarnobrzeg - Resovia 2-1
Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik 0-0
Błękitni Stargard - Widzew Łódź 0-0
Ruch Chorzów - Stal Stalowa Wola 1-1
Pogoń Siedlce - Elana Toruń 2-0
Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice 3-0
Olimpia Elbląg - Górnik Łęczna 2-0

07.04.2019
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 3-0

10.04.2019
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1-1

12.04.2019
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 2-1

13.04.2019
Resovia - Radomiak Radom 1-0
Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1-1
ROW 1964 Rybnik - Skra Częstochowa 0-0
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 1-0
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 0-1
Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg 4-2

14.04.2019
Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1-1
Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów 3-2

17.04.2019
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 1-0

18.04.2019
Rozwój Katowice - Górnik Łęczna 0-1

20.04.2019
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1-0
Skra Częstochowa - Resovia 0-2
Radomiak Radom - Elana Toruń 2-0
Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 1-1
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 3-1
Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik 3-0
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 4-1
Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2-0

Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017 | Polityka prywatno¶ci IC Service