strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje LIVE
Terminy meczów ze Skrą i Chrobrym
  • Data: 22.06.22; 15:43  Dodał: Neo
Poznaliśmy szczegółowe terminarze dwóch pierwszych kolejek nowego sezonu Fortuna 1 Ligi. Niebiescy zmierzą się w nich ze Skrą Częstochowa i Chrobrym Głogów.

Inauguracyjne spotkanie ze Skrą zostanie rozegrane na stadionie przy Cichej w piątek, 15 lipca, o godz. 20:30. Mecz będzie transmitowany na antenie Polsatu Sport. Tydzień później Niebiescy wybiorą się na pierwszy w sezonie wyjazd. W sobotę, 23 lipca, o godz. 20:00, zmierzą się w Głogowie z Chrobrym.

Terminarz 1. kolejki Fortuna 1 Ligi:

15 lipca (piątek)

18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Odra Opole (Polsat Box Go)
20:30 Ruch Chorzów – Skra Częstochowa (Polsat Sport)

16 lipca (sobota)

15:00 Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy (Polsat Box Go)
17:30 Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Sport)
20:00 ŁKS Łódź – GKS Katowice (Polsat Box Go)

17 lipca (niedziela)

12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia (Polsat Sport)
15:00 Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna (Polsat Box Go)
18:00 Stal Rzeszów – Chrobry Głogów (Polsat Box Go)

18 lipca (poniedziałek)

18:00 Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów (Polsat Box Go)

Terminarz 2. kolejki Fortuna 1 Ligi:

22 lipca (piątek)

18:00 Skra Częstochowa – Chojniczanka Chojnice (Polsat Box Go)
20:30 Resovia Rzeszów – Wisła Kraków (Polsat Sport)

23 lipca (sobota)

15:00 Puszcza Niepołomice – Stal Rzeszów (Polsat Box Go)
17:30 Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec (Polsat Sport)
20:00 Chrobry Głogów – Ruch Chorzów (Polsat Box Go)

24 lipca (niedziela)

12:40 GKS Tychy – ŁKS Łódź (Polsat Sport)
15:00 Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz (Polsat Box Go)
18:00 GKS Katowice – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Polsat Box Go)

25 lipca (poniedziałek)

18:00 Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała (Polsat Box Go)

źródło: Ruch Chorzów



AWANS RUCHU DO PIERWSZEJ LIGI!
REKLAMA
PLAN PRZYGOTOWAŃ
13.06 - 15.06 - badania na AWF
16.06 - 24.06 - treningi w Chorzowie
18.06 g. 11:00 - sparing: Andaluzja Brzozowice 0:10 Ruch
25.06 g. 11:00 - sparing: Ruch - Odra Opole
26.06 - 02.07 - zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu
29.06 - sparing: Ruch - GKS Jastrzębie
02.07 - sparing: Ruch - Podbeskidzie Bielsko-Biała
4.07 - 15.07 - treningi w Chorzowie
09.07 - sparing: Puszcza Niepołomice - Ruch
15.07 g. 20:30 - 1. kolejka I ligi: Ruch - Skra Częstochowa
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
REKLAMA
TRANSFERY
PRZYSZLI
Bartłomiej Barański (Lech Poznań)
Kacper Michalski (Wigry)
Łukasz Moneta (Stomil)
Jakub Piątek (GKS Tychy)
Artur Pląskowski (Chojniczanka)
Maksymilian Roguła (juniorzy)
Tomasz Swędrowski (Motor)
Przemysław Szur (Radunia)


PRZYJDĄ?
Maciej Sadlok (Wisła)
Mateusz Winciersz (Piast)
ODESZLI
Kacper Będzieszak (?)
Kacper Kawula (Jastrzębie?)
Bartłomiej Kulejewski (?)
Jakub Malec (Lech?)
Vanja Marković (?)
Michał Mokrzycki (Wisła Płock)
Przemysław Szkatuła (?)
Rusłan Zubkow (Polonia B.?)
Paweł Żuk (Zagłębie S.?)


ODEJDĄ?
Kamil Chiliński (?)
Piotr Stępień (?)
NASTĘPNY MECZ
RUCH CHORZÓW - SKRA CZĘSTOCHOWA
ul. Cicha 6, Chorzów
15.07.2022 r. godz. 20:30
:
Informacje o sprzedaży biletów »
TV NIEBIESCY
REKLAMA
OSTATNI MECZ
Finał baraży o I ligę - 29.05.2022 r. godz. 17:00, Chorzów
Relacja LIVE »
Transmisja »
Relacja z meczu »
Wyp. trenerów »
D. Modrzyk »
D. Grabiński »
P. Manowski »
M. Zarychta »
T. Wantuła »
R. Stroiński »
Mateo »
Bogas Show »
Doping »
Kulisy »
4:0
RUCH - MOTOR LUBLIN
 Mokrzycki 7' (k)
 Szczepan 26'
 Szczepan 68'
 Szczepan 84'
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
- - -
- - -
ŻÓŁTE KARTKI
- - -
REKLAMA
NOWOŚCI
16.07.21 | Pełny terminarz | Aktual.
08.07.21 | Kadra | Aktualizacja
05.03.21 | Kadra | Aktualizacja
05.03.21 | R. wiosenna | Aktualizacja
05.03.21 | Pełny terminarz | Aktual.
DOŁĄCZ DO NAS!
REKLAMA
REKLAMA
TABELA
1. Stal Rzeszów 77
2. Chojniczanka Chojnice 73
3. Ruch Chorzów 63
4. Wigry Suwałki 60
5. Motor Lublin 59
6. Radunia Stężyca 53
7. Lech II Poznań 51
8. Garbarnia Kraków 48
9. Olimpia Elbląg 46
10. Pogoń Siedlce 46
11. Wisła Puławy 44
12. Śląsk II Wrocław 43
13. KKS 1925 Kalisz 42
14. Znicz Pruszków 39
15. Hutnik Kraków 35
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31
17. Sokół Ostróda 19
18. GKS Bełchatów 18
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TV NIEBIESCY
BUTTONY
90 Minut Widzew To MY
UKS Ruch Chorzów Elana Toruń
Kibice.net
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2022 | Polityka prywatności