strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl Stowarzyszenie Wielki Ruch Typer Foto TV Niebiescy w Youtube Relacje LIVE

  • STRZELCY (WSZYSTKIE ROZGRYWKI):

Kto:
Ile:
W meczu z:
   Daniel Szczepan
11
Chojniczanką (d), Puławami (d), Śląskiem (d), Bełchatowem (w), Lechem dwie (d), Garbarnią (w), Grodziskiem (d), KKS-em (d), Sokołem (d), Stalą (w)
   Tomasz Foszmańczyk
8
Motorem (w), Bełchatowem (d), Chojniczanką (d), KKS-em (w), Sokołem (w), Śląskiem dwie (d), Wigrami (w)
   Michał Mokrzycki
8
Bełchatowem (d), Sokołem (w), Radunią (w), Olimpią (d), Siedlcami (w), Garbarnią (w), Grodziskiem (d), Chojniczanką (w)
   Łukasz Janoszka
6
Motorem (w), Grodziskiem (w), KKS-em (w), Sokołem (w), Śląskiem (d), Grodziskiem (d)
   Przemysław Szkatuła
3
Siedlcami (d), Bełchatowem (d), Radunią (w)
   Piotr Stępień
2
Wigrami (w), Sokołem (d)
   Filip Żagiel
2
Wigrami (d), Sokołem (d)
   Konrad Kasolik
1
Stalą (w)
   Damian Kowalczyk
1
Puławami (d)
   Bartłomiej Kulejewski
1
Śląskiem (d)
   Jakub Siwek
1
Bełchatowem (d)

  • ASYSTY (WSZYSTKIE ROZGRYWKI):

Kto:
Ile:
W meczu z:
   Michał Mokrzycki
4
Bełchatowem (d), Wigrami (d), Wigrami (w), Stalą (w)
   Daniel Szczepan
4
Bełchatowem (d), Śląskiem dwie (d), Grodziskiem (d)
   Przemysław Szkatuła
4
Motorem dwie (w), KKS-em (w), Sokołem (w)
   Tomasz Foszmańczyk
3
Bełchatowem (d), Grodziskiem (w), Grodziskiem (d)
   Łukasz Janoszka
3
Śląskiem (d), Sokołem (d), Stalą (w)
   Tomasz Neugebauer
3
Chojniczanką dwie (d), Sokołem (w)
   Konrad Kasolik
2
Garbarnią (w), KKS-em (d)
   Tomasz Wójtowicz
2
Lechem (d), Grodziskiem (d)
   Remigiusz Szywacz
2
Lechem (d), Sokołem (d)
   Piotr Kwaśniewski
1
Bełchatowem (w)
   Jakub Siwek
1
Siedlcami (d)
   Piotr Stępień
1
Wigrami (w)
   Paweł Żuk
1
Sokołem (d)

  • KLASYFIKACJA KANADYJSKA:

Kto:
Ile:
Bramki + asysty:
   Daniel Szczepan
15
11 bramek + 4 asysty
   Tomasz Foszmańczyk
11
8 bramek + 3 asysty
   Michał Mokrzycki
12
8 bramek + 4 asysty
   Łukasz Janoszka
9
6 bramek + 3 asysty
   Przemysław Szkatuła
7
3 bramki + 4 asysty
   Konrad Kasolik
3
1 bramka + 2 asysty
   Tomasz Neugebauer
3
3 asysty
   Piotr Stępień
3
2 bramki + 1 asysta
   Jakub Siwek
2
1 bramka + 1 asysta
   Remigiusz Szywacz
2
2 asysty
   Tomasz Wójtowicz
2
2 asysty
   Filip Żagiel
2
2 bramki
   Damian Kowalczyk
1
1 bramka
   Bartłomiej Kulejewski
1
1 bramka
   Piotr Kwaśniewski
1
1 asysta
   Paweł Żuk
1
1 asysta

  • ŻÓŁTE KARTKI (TRZECIA LIGA):

Kto:
Ile:
W meczu z:
   Michał Mokrzycki
8
Motorem (w), KKS-em (w), Wigrami (d), Puławami (d), Śląskiem (d), Bełchatowem (w), Lechem (d), Stalą (w)
   Daniel Szczepan
6
Stalą (d), Zniczem (w), Chojniczanką (w), KKS-em (d), Sokołem (d), Stalą (w)
   Tomasz Foszmańczyk
5
Siedlcami (d), Chojniczanką (d), Puławami (d), Siedlcami (w), Garbarnią (w)
   Bartłomiej Kulejewski
4
Siedlcami (d), Śląskiem (d), Hutnikiem (w), Lechem (d)
   Kacper Będzieszak
3
Stalą (d), Śląskiem (d), Siedlcami (w)
   Marcin Kowalski
3
Grodziskiem (w), Zniczem (w), Śląskiem (d)
   Filip Nawrocki
3
Chojniczanką (d), Wigrami (d), Wigrami (w)
   Tomasz Wójtowicz
3
KKS-em (w), Wigrami (d), Zniczem (w)
   Piotr Wyroba
3
Siedlcami (d), Motorem (w), Bełchatowem (d)
   Łukasz Janoszka
2
Wigrami (w), Stalą (w)
   Konrad Kasolik
2
Motorem (w), Garbarnią (w)
   Damian Kowalczyk
2
Sokołem (w), Puławami (d)
   Patryk Sikora
2
Motorem (d), Stalą (w)
   Przemysław Szkatuła
2
Radunią (w), Bełchatowem (w)
   Filip Żagiel
2
Wigrami (d), Hutnikiem (w)
   Jakub Bielecki
1
Garbarnią (w)
   Kamil Chiliński
1
Garbarnią (w)
   Piotr Kwaśniewski
1
Bełchatowem (w)
   Vanja Marković
1
Lechem (d)
   Tomasz Neugebauer
1
Sokołem (w)
   Jakub Siwek
1
Siedlcami (d)
   Rusłan Zubkow
1
Sokołem (d)
   Paweł Żuk
1
Sokołem (d)
  • CZERWONE KARTKI:

Kto:
Ile:
W meczu z:
REKLAMA
NOWOŚCI
16.07.21 | Pełny terminarz | Aktual.
08.07.21 | Kadra | Aktualizacja
05.03.21 | Kadra | Aktualizacja
05.03.21 | R. wiosenna | Aktualizacja
05.03.21 | Pełny terminarz | Aktual.
DOŁĄCZ DO NAS!
REKLAMA
REKLAMA
TABELA
1. Stal Rzeszów 77
2. Chojniczanka Chojnice 73
3. Ruch Chorzów 63
4. Wigry Suwałki 60
5. Motor Lublin 59
6. Radunia Stężyca 53
7. Lech II Poznań 51
8. Garbarnia Kraków 48
9. Olimpia Elbląg 46
10. Pogoń Siedlce 46
11. Wisła Puławy 44
12. Śląsk II Wrocław 43
13. KKS 1925 Kalisz 42
14. Znicz Pruszków 39
15. Hutnik Kraków 35
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31
17. Sokół Ostróda 19
18. GKS Bełchatów 18
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TV NIEBIESCY
BUTTONY
90 Minut Widzew To MY
UKS Ruch Chorzów Elana Toruń
Kibice.net
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2022 | Polityka prywatności