strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów Niebiescy Relacje Live


  • TERMINARZ REZERW RUCHU - SEZON 2014/2015

 » 01. 26.07.2014 17:00 Skalnik Gracze - Ruch II Chorzów 2:5 opis »
 » 02. 03.08.2014 16:00 Górnik II Zabrze - Ruch II Chorzów 6:2 opis »
 » 03. 06.08.2014 18:00 Polonia Bytom - Ruch II Chorzów 4:1 opis »
 » 04. 09.08.2014 17:00 Odra Opole - Ruch II Chorzów 4:1 opis »
 » 05. 16.08.2014 17:00 Szombierki Bytom - Ruch II Chorzów 2:1 opis »
 » 06. 20.08.2014 19:00 Skra Częstochowa - Ruch II Chorzów 0:0 opis »
 » 07. 23.08.2014 17:00 Ruch II Chorzów - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:2 opis »
 » 08. 30.08.2014 17:00 Polonia Łaziska Górne - Ruch II Chorzów 0:2 opis »
 » 09. 02.09.2014 17:00 Unia Kosztowy - Ruch II Chorzów 1:5 opis »
 » 10. 06.09.2014 16:00 Ruch II Chorzów - Ruch Zdzieszowice 1:2 opis »
 » 11. 14.09.2014 16:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Ruch II Chorzów 1:2 opis »
 » 12. 21.09.2014 19:00 Ruch II Chorzów - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 opis »
 » 13. 28.09.2014 15:00 Ruch II Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 2:1 opis »
 » 14. 30.09.2014 17:00 Ruch II Chorzów - Reprezentacja Śląska Oldbojów 4:0 opis »
 » 15. 04.10.2014 15:00 Piast II Gliwice - Ruch II Chorzów 2:5 opis »
 » 16. 10.10.2014 19:30 Ruch II Chorzów - Swornica Czarnowąsy 2:2 opis »
 » 17. 14.10.2014 15:00 Rozwój II Katowice - Ruch II Chorzów 1:2 opis »
 » 18. 18.10.2014 15:00 Górnik Wesoła - Ruch II Chorzów 2:2 opis »
 » 19. 25.10.2014 13:00 Ruch II Chorzów - GKS 1962 Jastrzębie 2:1 opis »
 » 20. 02.11.2014 13:00 LKS Czaniec - Ruch II Chorzów 0:1 opis »
 » 21. 08.11.2014 11:00 Grunwald Ruda Śląska - Ruch II Chorzów 1:1 opis »
 » 22. 11.11.2014 13:00 Małapanew Ozimek - Ruch II Chorzów 1:2 opis »
 » 23. 15.11.2014 13:00 Ruch II Chorzów - Skalnik Gracze 3:1 opis »
 » 24. 22.11.2014 13:00 Ruch II Chorzów - Górnik II Zabrze 0:1 opis »
 » 25. 29.11.2014 12:00 Grunwald Ruda Śląska - Ruch II Chorzów 3:2 opis »
 » 26. 14.03.2015 15:00 Ruch II Chorzów - Polonia Bytom 0:1 opis »
 » 27. 22.03.2015 13:00 Ruch II Chorzów - Odra Opole 1:3 opis »
 » 28. 28.03.2015 13:00 Ruch II Chorzów - Szombierki Bytom 0:0 opis »
 » 29. 04.04.2015 11:00 Ruch II Chorzów - Skra Częstochowa 0:0 opis »
 » 30. 11.04.2015 16:00 Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch II Chorzów 1:1 opis »
 » 31. 18.04.2015 13:00 Ruch II Chorzów - Polonia Łaziska Górne 3:0 opis »
 » 32. 25.04.2015 16:30 Ruch Zdzieszowice - Ruch II Chorzów 1:4 opis »
 » 33. 29.04.2015 17:00 Ruch II Chorzów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:1 opis »
 » 34. 02.05.2015 12:00 BKS Stal Bielsko-Biała - Ruch II Chorzów 1:1 opis »
 » 35. 09.05.2015 17:00 Rekord Bielsko-Biała - Ruch II Chorzów 4:3 opis »
 » 36. 13.05.2015 17:30 Ruch II Chorzów - Piast II Gliwice 1:2 opis »
 » 37. 16.05.2015 17:00 Swornica Czarnowąsy - Ruch II Chorzów 3:2 opis »
 » 38. 23.05.2015 12:00 Ruch II Chorzów - Górnik Wesoła 5:3 opis »
 » 39. 27.05.2015 18:00 GKS 1962 Jastrzębie - Ruch II Chorzów 5:1 opis »
 » 40. 31.05.2015 13:00 Ruch II Chorzów - LKS Czaniec 1:0 opis »
 » 41. 03.06.2015 18:00 Ruch II Chorzów - Grunwald Ruda Śląska 2:2 opis »
 » 42. 06.06.2015 17:00 Ruch II Chorzów - Małapanew Ozimek 0:0 opis »

NOWOŚCI
18.07.18 | Kadra | Aktual.
18.07.18 | Sztab szkoleniowy | Aktual.
18.07.18 | Cennik | Aktualizacja
18.07.18 | Informacje | Aktualizacja
18.07.18 | Tabela | Aktualizacja
18.07.18 | R. wiosenna | Aktualizacja
18.07.18 | R. jesienna | Aktualizacja
05.07.18 | Pełny terminarz | Aktualizacja
REKLAMA
REKLAMA
DOŁĄCZ DO NAS!
SONDA
Wybierz najlepszego piłkarza Ruchu w zremisowanym 2:2 meczu z GKS-em Bełchatów:

Kamil Lech
Gracjan Komarnicki
Robert Obst
Dominik Małkowski
Mateusz Bartolewski
Jakub Kowalski
Maciej Urbańczyk
Michał Walski
Mateusz Bogusz
Tomasz Podgórski
Artur Balicki
Bartłomiej Kulejewski
Wojciech Kędziora
Bartosz Nowakowski
Patryk Sikora
Wyniki sondy
TV NIEBIESCY
REKLAMA
TABELA
1. Olimpia Grudziądz 12
2. Siarka Tarnobrzeg 12
3. Górnik Łęczna 11
4. Radomiak Radom 10
5. Elana Toruń 10
6. Widzew Łódź 10
7. Błękitni Stargard 10
8. Stal Stalowa Wola 9
9. Gryf Wejherowo 8
10. GKS Bełchatów 7
11. Znicz Pruszków 7
12. Ruch Chorzów 4
13. Rozwój Katowice 3
14. ROW 1964 Rybnik 3
15. Olimpia Elbląg 3
16. Resovia 2
17. Pogoń Siedlce 2
18. Skra Częstochowa 0
BUTTONY
90 Minut Widzew To MY
WidzewLodz.pl Elana Toruń
UKS Ruch Chorzów Kibice.net
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017 | Polityka prywatności IC Service