strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Wielki Ruch Relacje Live

  • Opis oprawy z meczu Ruch - Polonia Bytom w sezonie 2008/2009
Ruch Chorzów 22.08.2008 r.
Ruch 2:1 Polonia Bytom
Polonia Bytom

Opis z trybun: To było fantastyczne widowisko - podkreślali po meczu piłkarze obu drużyn. Rzeczywiście, na boisku emocje trwały od pierwszej do ostatniej minuty, ale trzeba podkreślić, że bez wspaniałej atmosfery, którą stworzyli kibice, to spotkanie nie miałoby takiego kolorytu. Kibice Polonii Bytom, tradycyjnie już do Chorzowa przyjechali specjalem. Na stadionie zajęli klatkę dla gości oraz sektor buforowy obok popularnej "jedynki". W sumie zebrało ich się ok. 1200 osób. Byli bardzo dobrze oflagowani, doping rozpoczęli już przed spotkaniem. - To my, to my, to my, Polonia - głośno skandowali bytomianie. Na naszych sektorach dużo więcej ludzi, niż w poprzednim spotkaniu z Lechią Gdańsk. Wolne miejsca były w zasadzie tylko obok prostej (w stronę klatki) oraz w części sektora 9. W sumie na całym obiekcie było ponad 9000 kibiców. Na trybunach wyróżniał się Fan Club Ruda Śląska, który zebrał się pod swoją flagą i czynnie brał udział w dopingu. Po bramce odpalili nawet race, co dało bardzo dobry efekt. Miejmy nadzieję, że organizacja kibiców z Rudy w kolejnych meczach (i nie tylko) nadal będzie stała na tak wysokim poziomie. Brawo! Pierwsi oprawę tego dnia zaprezentowali Poloniści. Na wejście piłkarzy wywiesili oni na płocie transparent Graviora manet (najgorsze nadejdzie), podnieśli sreberka w barwach klubu, do tego rozwinęli sektorówkę, a całość dopełnili stroboskopami. Trzeba przyznać, że dało to bardzo fajny efekt. Kibice "niebiesko-czerwonych", po zdobyciu przez ich drużynę bramki, prowadzili głośny doping. Jeszcze w końcówce pierwszej połowy zaprezentowali kolejną oprawę, tym razem skierowaną przeciwko PZPN. Na płocie wywiesili transparent "Potępiają, to, czego nie rozumieją", a po chwili odpalili pełno rac. Dodajmy, że w tym spotkaniu mogliśmy liczyć na jeszcze jedną prezentację fanów z Bytomia - flagowisko, które pojawiło się w drugiej połowie.W naszych szeregach doping nakręcał się z każdą minutą meczu. W tym miejscu wielki szacunek dla prowadzącego doping, który potrafił mobilizować do śpiewania. Świetnie wychodziło "Lololololololo... Hej, Niebiescy", które ciągnęliśmy przez kilka minut. Po bramce na 1:1 w młynie wszyscy ściągnęli koszulki. Od tego momentu, praktycznie już do końca meczu trwała zabawa na całego. Krótko mówiąc: fanatyzmu nie ma końca! Po przerwie prezentujemy swoją drugą oprawę (pierwsza to ta, którą zaprezentowali fani z NRŚL). Na całej prostej rozdajemy flagi białe i niebieskie, a w tym samym czasie na murawie stawiamy wielki transparent "Bo bycie Ślonzokiem to nie prawo, a przywilej. To naszo wielko siła". Po chwili podświetlamy ogromny napis stroboskopami, ogniami wrocławskimi oraz racami. Efekt dobry, ale niestety do perfekcyjnego wykonaniu tej oprawy zabrakło równoczesnego odpalenia piro na całej długości. Mimo wszystko, atmosfera tego meczu mogła się podobać. Jak przystało na derby zarówno na boisku, jak i na trybunach mieliśmy okazję oglądać wielkie widowisko. Oby jak najwięcej takich spotkań!

Flagi wiszące na płocie: "Psycho Fans", "Pszów", "Radlin", "Halemba", "Ultras", "Ruda Śląska", "Świętochłowice", "Kattowitz", Dzies10na", "Imielin", "Klimzowiec", "Chachary", "Niebieski Bytom", "Mikołów & Łaziska", "Niebieski Racibórz".

Galeria:


Filmy:


REKLAMA
NOWOŚCI
18.07.18 | Kadra | Aktual.
18.07.18 | Sztab szkoleniowy | Aktual.
18.07.18 | Cennik | Aktualizacja
18.07.18 | Informacje | Aktualizacja
18.07.18 | Tabela | Aktualizacja
18.07.18 | R. wiosenna | Aktualizacja
18.07.18 | R. jesienna | Aktualizacja
05.07.18 | Pełny terminarz | Aktualizacja
DOŁĄCZ DO NAS!
REKLAMA
SONDA
Który z byłych piłkarzy Ruchu najszybciej zadebiutuje w seniorskiej drużynie swojego klubu?

Przemysław Bargiel w AC Milan
Mateusz Bogusz w Leeds United FC
Kamil Grabara w Liverpool FC
Wyniki sondy
TV NIEBIESCY
REKLAMA
TABELA
1. Radomiak Radom 54
2. Olimpia Grudziądz 50
3. Widzew Łódź 50
4. GKS Bełchatów 48
5. Elana Toruń 47
6. Górnik Łęczna 43
7. Pogoń Siedlce 41
8. Stal Stalowa Wola 41
9. Znicz Pruszków 40
10. Resovia 40
11. Skra Częstochowa 39
12. Siarka Tarnobrzeg 33
13. Olimpia Elbląg 33
14. Ruch Chorzów 31
15. Błękitni Stargard 30
16. Gryf Wejherowo 30
17. ROW 1964 Rybnik 29
18. Rozwój Katowice 27
BUTTONY
90 Minut Widzew To MY
WidzewLodz.pl Elana Toruń
UKS Ruch Chorzów Kibice.net
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2017 | Polityka prywatności IC Service