strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Wielki Ruch Relacje Live
Kibice Ruchu zagrają o ePuchar Polski
  • Data: 05.01.21; 10:50  Dodał: Neo
Zespoły Ruchu Chorzów wezmą udział w turnieju o ePuchar Polski organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Rywalizacja o krajowy puchar będzie toczyć się na dwóch frontach - w grze FIFA 21 oraz PES 2021. Nasz Klub będą reprezentować kibice - Mateusz Zbieg i Maciej Stybak (FIFA) oraz Mateusz Tworzewski i Dawid Pietryga (PES).

Rozgrywki centralne ePucharu Polski, do którego zgłosiło się 160 drużyn, rozpoczną się 8 stycznia (FIFA) i 11 stycznia (PES). W pierwszym etapie zespoły zostały podzielone na grupy, biorąc pod uwagę ich województwo, a gra będzie toczyła się aż do wyłonienia 4 najlepszych klubów w danej grupie, które w kolejnym etapie zostaną wylosowane do jednej ogólnopolskiej drabinki. Powyższa zasada została zmodyfikowana w przypadku dwóch grup w rozgrywkach PES w związku z małą liczbą zespołów w jednej z grup.

Na obu frontach pierwszym rywalem Ruchu będzie Chrobry Głogów.

ePuchar Polski – FIFA 21 (08.01, 19:00)

GRUPA 1

(kluby z województw łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego)

1. runda:

RKS Radomsko vs ŁKS Łódź
Pogoń Siedlce vs OKS Sokół Ostróda
ZKS Olimpia Elbląg vs Polonia Warszawa

2. runda:

MZKS Narew 1962 Ostrołęka vs RKS Radomsko/ŁKS Łódź
Widzew Łódź vs Wisła Płock
Jagiellonia Białystok vs Pogoń Siedlce/OKS Sokół Ostróda
Legia Warszawa vs ZKS Olimpia Elbląg/Polonia Warszawa

GRUPA 2
(kluby z województw wielkopolskiego, pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i kujawsko-pomorskiego):

GKS Olimpia Grudziądz vs Lechia Gdańsk
KS Polonia Środa Wlkp. vs Pogoń Szczecin
KS Amator Kiełpino vs MKS Chojniczanka 1930
Arka Gdynia vs Warta Poznań

GRUPA 3
(kluby z województw śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego)

1. runda:

MKS Szczawno-Zdrój vs Odra Opole
Ruch Chorzów vs Chrobry Głogów
Śląsk Wrocław vs GKS 1962 Jastrzębie
Piast Gliwice vs GKS Tychy
MKS Kluczbork vs Górnik II Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom vs Górnik Zabrze
GKS Katowice vs KS Skra Częstochowa

2. runda:

MKS Szczawno-Zdrój/Odra Opole vs Ruch Chorzów/Chrobry Głogów
Śląsk Wrocław/GKS 1962 Jastrzębie vs Piast Gliwice/GKS Tychy
MKS Kluczbork/Górnik II Zabrze vs Podbeskidzie Bielsko-Biała/Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom/Górnik Zabrze vs GKS Katowice/KS Skra Częstochowa

GRUPA 4
(kluby z województw świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego)

1. runda:

Korona Kielce vs KS Wiązownica
Górnik Łęczna vs Wisła Puławy
Wisła Kraków vs RKS Garbarnia Kraków
Jutrzenka Giebułtów vs KS Hutnik Kraków
LKS Spójnia Osiek vs Bruk-Bet Termalica Nieciecza
ŁKS Probudex Łagów vs Stal Rzeszów
Motor Lublin vs Puszcza Niepołomnice
MKS Sandecja vs CWKS Resovia Rzeszów

2. runda:

Korona Kielce/KS Wiązownica vs Górnik Łęczna/Wisła Puławy
Wisła Kraków/RKS Garbarnia Kraków vs Jutrzenka Giebułtów/KS Hutnik Kraków
LKS Spójnia Osiek/Bruk-Bet Termalica Nieciecza/ŁKS Probudex Łagów vs Stal Rzeszów
Motor Lublin/Puszcza Niepołomnice vs MKS Sandecja/CWKS Resovia Rzeszów

ePuchar Polski – PES 2021 (11.01, 19:00)

GRUPA 1

(kluby z województw łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego) *z tej grupy awansują tylko 3 zespoły z racji małej ilości drużyn, Warta Poznań jako jedyny klub z Wielkopolski został przydzielony do grupy 1, aby uzyskać parzystą liczbę drużyn.

RKS Radomsko vs Warta Poznań
LKS Wektra Zbuczyn vs Widzew Łódź
RKS Radomiak Radom vs ŁKS Łódź

GRUPA 2
(kluby z województw pomorskiego, zachodnio-pomorskiego i kujawsko-pomorskiego)

GKS Olimpia Grudziądz vs Unia Janikowo
Arka Gdynia vs Radunia Stężyca
WKS Gryf Wejherowo vs Pogoń Szczecin
Potok Pszczółki vs Pogoń II Szczecin

GRUPA 3
(kluby z województw śląskiego, opolskiego, dolnośląskiego i lubuskiego). Z tej grupy awansuje 5 drużyn do etapu ogólnopolskiego w związku z największą liczbą drużyn w rozgrywkach.

1. runda:

Śląsk II Wrocław vs KS Polonia Nysa

2. runda:

GKS Unia Rędziny vs Śląsk II Wrocław/KS Polonia Nysa
Chrobry Głogów vs Ruch Chorzów
Stal Brzeg vs GKS 1962 Jastrzębie
Podbeskidzie Bielsko-Biała vs MKS Miedź Legnica
Górnik II Zabrze vs GKS Tychy
KS Skra Częstochowa vs Górnik Zabrze
Lechia Zielona Góra vs Odra Opole
Śląsk Wrocław vs MKS Kluczbork

3. runda

GKS Unia Rędziny/Śląsk II Wrocław/KS Polonia Nysa vs Chrobry Głogów/Ruch Chorzów
Stal Brzeg/GKS 1962 Jastrzębie vs Podbeskidzie Bielsko-Biała/MKS Miedź Legnica
Górnik II Zabrze/GKS Tychy vs KS Skra Częstochowa/Górnik Zabrze
Lechia Zielona Góra/ Odra Opole vs Śląsk Wrocław/MKS Kluczbork

4. runda (mecze o dodatkowe piąte miejsce):

Przegrani z rundy 3.

5. runda (mecz o dodatkowe piąte miejsce):

Zwycięzcy z rundy 4.

GRUPA 4
(kluby z województw świętokrzyskiego, małopolskiego, podkarpackiego i lubelskiego)

1. runda:

Korona Kielce vs RKS Garbarnia Kraków
KS Hutnik Kraków vs KS Wiązownica

2. runda:

Korona Kielce/RKS Garbarnia Kraków vs KS Wisłoka Dębica
MKS Sandecja vs Górnik Łęczna
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs KS Hutnik Kraków vs KS Wiązownica
KS Albertus Kraków vs Wisła Puławy

źródło: Ruch Chorzów



Zwycięski finał rundy! Ruch liderem!
REKLAMA
PLAN PRZYGOTOWAŃ
07.01 - 14.02 - treningi w Chorzowie
23.01 g. 12:30 - sparing: Ruch - Śląsk II Wrocław
29.01 g. 17:00 - sparing: Ruch - Znicz Kłobuck
30.01 g. 11:00 - sparing: Ruch - GKS Tychy
03.02 - sparing: Ruch - Zagłębie Sosnowiec
06.02 g. 11:00 - sparing: MKS Myszków - Ruch
13.02 - sparing: Ruch - Warta Zawiercie
15.02 - 20.02 - zgrupowanie w Nowym Targu
17.02 - sparing: Ruch - Podhale Nowy Targ
20.02 - sparing: Ruch - Garbarnia Kraków
22.02 - 05.03 - treningi w Chorzowie
27.02 - sparing: Ruch - Rozwój Katowice
06.03 - 20. kolejka III ligi: Ruch - Polonia-Stal Świdnica
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
REKLAMA
TRANSFERY
PRZYSZLI
Piotr Wyroba (Rekord Bielsko)


PRZYJDĄ?
Michał Fidziukiewicz (Stal Stalowa Wola)
Michał Maj (Stal Brzeg)
Michał Szromek (Ruch Radzionków)
ODESZLI
Mateusz Winciersz (Piast Gliwice)


ODEJDĄ?
- - -
NASTĘPNY MECZ
RUCH CHORZÓW - POLONIA-STAL ŚWIDNICA
ul. Cicha 6, Chorzów
06.03.2021 r. godz. --:--
:
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
   Mariusz Idzik18
   Łukasz Janoszka7
   Michał Mokrzycki7
   Tomasz Foszmańczyk4
   Kacper Kawula4
   Łukasz Janoszka8
   Mateusz Winciersz7
   Tomasz Foszmańczyk6
   Daniel Paszek6
   Mariusz Idzik5
ŻÓŁTE KARTKI
   Łukasz Janoszka4
   Kacper Kawula4
   Michał Mokrzycki4
   Kacper Będzieszak3
   Mateusz Winciersz3
   Marcin Kowalski2
   Bartłomiej Kulejewski2
   Piotr Kwaśniewski2
   Daniel Paszek2
   Patryk Sikora2
TV NIEBIESCY
OSTATNI MECZ
19. kolejka III ligi - 28.11.2020 r. godz. 18:00, Chorzów
Relacja LIVE »
Relacja z meczu »
Transmisja »
Wyp. trenera »
Wyp. piłkarzy »
T. Stefanik »
Kulisy »
Skrót meczu »
1:0
RUCH - GÓRNIK II ZABRZE
 Sikora 90'
REKLAMA
REKLAMA
NOWOŚCI
05.08.20 | Statystyki | Aktual.
29.07.20 | Kadra | Aktualizacja
29.07.20 | R. wiosenna | Aktualizacja
29.07.20 | R. jesienna | Aktualizacja
29.07.20 | Pełny terminarz | Aktual.
REKLAMA
DOŁĄCZ DO NAS!
REKLAMA
TABELA
1. Ruch Chorzów 44
2. Polonia Bytom 42
3. Ślęza Wrocław 38
4. LKS Goczałkowice Zdrój 32
5. Pniówek Pawłowice 30
6. Lechia Zielona Góra 28
7. Zagłębie II Lubin 25
8. MKS Kluczbork 25
9. Stal Brzeg 24
10. Gwarek Tarnowskie Góry 23
11. Rekord Bielsko-Biała 23
12. Miedź II Legnica 22
13. Górnik II Zabrze 21
14. Piast Żmigród 20
15. ROW 1964 Rybnik 19
16. Warta Gorzów Wielkopolski 18
17. Foto-Higiena Gać 17
18. Polonia Nysa 11
19. Polonia-Stal Świdnica 10
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TV NIEBIESCY
BUTTONY
90 Minut Widzew To MY
WidzewLodz.pl Elana Toruń
UKS Ruch Chorzów Kibice.net
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2020 | Polityka prywatności