strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Wielki Ruch Relacje Live
Terminarz trzeciej ligi
  • Data: 01.07.19; 14:42  Dodał: Neo
Śląski ZPN ogłosił terminarz III ligi, grupy III na sezon 2019/2020. Runda jesienna rozpocznie się 3-4 sierpnia i potrwa do 23-24 listopada. Niebiescy w pierwszym meczu zmierzą się na Cichej z Zagłębiem II Lubin.

Kolejka 1 - 3-4 sierpnia

Gwarek Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Ruch Zdzieszowice - Rozwój Katowice
ROW 1964 Rybnik - Ślęza Wrocław
Polonia Bytom - Foto-Higiena Gać
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Chorzów - Zagłębie II Lubin
LZS Starowice - Pniówek Pawłowice Śląskie

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia

Śląsk II Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Zagłębie II Lubin - LZS Starowice
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
Foto-Higiena Gać - Falubaz Zielona Góra
Ślęza Wrocław - Polonia Bytom
Rozwój Katowice - ROW 1964 Rybnik
Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice
Piast Żmigród - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród
ROW 1964 Rybnik - Górnik II Zabrze
Polonia Bytom - Rozwój Katowice
Falubaz Zielona Góra - Ślęza Wrocław
Ruch Chorzów - Foto-Higiena Gać
LZS Starowice - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie - Zagłębie II Lubin

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
Foto-Higiena Gać - LZS Starowice
Ślęza Wrocław - Ruch Chorzów
Rozwój Katowice - Falubaz Zielona Góra
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom
Piast Żmigród - ROW 1964 Rybnik
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice
Miedź II Legnica - Stal Brzeg

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września

Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław
Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom - Piast Żmigród
Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze
Ruch Chorzów - Rozwój Katowice
LZS Starowice - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 6 - 7-8 września

Śląsk II Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Foto-Higiena Gać - Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie
Rozwój Katowice - LZS Starowice
Górnik II Zabrze - Ruch Chorzów
Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
Miedź II Legnica - ROW 1964 Rybnik
Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice

Kolejka 7 - 14-15 września

Ruch Zdzieszowice - Śląsk II Wrocław
ROW 1964 Rybnik - Stal Brzeg
Polonia Bytom - Miedź II Legnica
Falubaz Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów - Piast Żmigród
LZS Starowice - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rozwój Katowice
Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
Rekord Bielsko-Biała - Foto-Higiena Gać

Kolejka 8 - 21-22 września

Śląsk II Wrocław - Foto-Higiena Gać
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała
Rozwój Katowice - Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród - LZS Starowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Chorzów
Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra
Stal Brzeg - Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice - ROW 1964 Rybnik

Kolejka 9 - 28-29 września

ROW 1964 Rybnik - Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice
Falubaz Zielona Góra - Stal Brzeg
Ruch Chorzów - Miedź II Legnica
LZS Starowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin - Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice
Foto-Higiena Gać - Ślęza Wrocław

Kolejka 10 - 5-6 października

Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław
Rozwój Katowice - Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród - Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica - LZS Starowice
Stal Brzeg - Ruch Chorzów
Ruch Zdzieszowice - Falubaz Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom

Kolejka 11 - 12-13 października

Polonia Bytom - Śląsk II Wrocław
Falubaz Zielona Góra - ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów - Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Rozwój Katowice

Kolejka 12 - 19-20 października

Śląsk II Wrocław - Rozwój Katowice
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice
ROW 1964 Rybnik - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 13 - 26-27 października

Falubaz Zielona Góra - Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
LZS Starowice - ROW 1964 Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
Rozwój Katowice - Górnik II Zabrze

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze
Piast Żmigród - Rozwój Katowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik - Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom - LZS Starowice
Falubaz Zielona Góra - Ruch Chorzów

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław
LZS Starowice - Falubaz Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Rozwój Katowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród

Kolejka 16 - 16-17 listopada

Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica - Rozwój Katowice
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice - Foto-Higiena Gać
ROW 1964 Rybnik - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
Falubaz Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Chorzów - LZS Starowice

Kolejka 17 - 23-24 listopada

LZS Starowice - Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin - Falubaz Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Foto-Higiena Gać - ROW 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice
Rozwój Katowice - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry

źródło: 90minut.pl



"Klocki powoli trafiają na swoje miejsce"
REKLAMA
OSTATNI MECZ
17. kolejka III ligi - 23.11.2019 r. godz. 12:00, Pawłowice Śląskie
Relacja LIVE »
Relacja z meczu »
Wyp. trenera »
Wyp. piłkarzy »
M. Zarychta »
R. Stroiński »
Komentarze »
Kulisy »
Radość po golu »
Wideo »
1:1
PNIÓWEK PAWŁOWICE - RUCH
 Szatkowski 69'  Idzik 37'
REKLAMA
NASTĘPNY MECZ
ZAGŁĘBIE II LUBIN - RUCH CHORZÓW
ul. Skłodowskiej-Curie 98, Lubin
07/08.03.2020 r. godz. --:--
:
REKLAMA
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
   Mariusz Idzik16
   Jakub Nowak5
   Mateusz Bartolewski4
   Mateusz Winciersz4
   Tomasz Hołoś2
   Daniel Paszek9
   Mariusz Idzik5
   Tomasz Podgórski5
   Mateusz Bartolewski2
   Adrian Dąbrowski2
ŻÓŁTE KARTKI
   Marcin Kowalski7
   Mateusz Bartolewski5
   Tomasz Foszmańczyk4
   Bartłomiej Kulejewski4
   Michał Mokrzycki4
   Mateusz Lechowicz3
   Jakub Nowak3
   Daniel Paszek3
   Tomasz Podgórski3
   Mateusz Iwan2
TV NIEBIESCY


Kulisy meczu Ruch 1:2 Olimpia

Doping podczas Ruch 1:2 Olimpia

Komentarze po Ruch 1:2 Olimpia




Sektor rodzinny rośnie w siłę

Doping Niebieskich w Bełchatowie

Kulisy meczu GKS 1:0 Ruch




Debiut: "Ruch na wyjeździe"

Skrót meczu GKS 1:0 Ruch

Oprawa Ruchu w Bełchatowie



REKLAMA
TRANSFERY
PRZYSZLI
Adrian Dąbrowski (zespół U-19)
Marcin Kowalski (Rozwój Katowice)
Tomasz Nowak (zespół U-19)
Daniel Paszek (Rozwój Katowice)
Mateusz Winciersz (zespół U-19)


PRZYJDĄ?
Mateusz Bąk (UKS Ruch)
Tomasz Hołoś (zespół U-19)
Mateusz Iwan (Unia Kosztowy)
Daniel Iwanek (zespół U-19)
Olivier Lazar (Rozwój Katowice)
Bartosz Soliński (Rozwój Katowice)
Paweł Starzyński (Gwarek TG)
Giorgi Tsuleiskiri (AKS Mikołów)
Kacper Świątczak (zespół U-19)
ODESZLI
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec)
Lukas Duriska (Olimpia Grudziądz)
Piotr Giel (Bytovia Bytów)
Wojciech Kędziora (?)
Dominik Małkowski (Polkowice)
Paweł Mandrysz (?)
Pawło Miahkow (?)
Robert Obst (Znicz Pruszków)
Patryk Sikora (?)
Michał Walski (Sandecja)
Bartłomiej Wdowik (Odra Opole)
Łukasz Wiech (Śląsk?)


ODEJDĄ?
Tomasz Podgórski (?)
Lucjan Zieliński (Zagłębie S.?)
PLAN PRZYGOTOWAŃ
24.06 - 07.07 - treningi w Chorzowie
06.07 g. 11:30 - sparing: Stal Rzeszów 0:0 Ruch
08.07 - 13.07 - zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu
10.07 g. 17:30 - sparing: Ruch 1:1 Rekord Bielsko-Biała
13.07 g. 17:00 - sparing: Szombierki Bytom 1:1 Ruch
15.07 - 02.08 - treningi w Chorzowie
20.07 g. 15:00 - sparing: Hutnik Kraków 2:2 Ruch
07.08 g. 17:00 - Runda wstępna Pucharu Polski: Skra Częstochowa - Ruch
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
REKLAMA
NOWOŚCI
07.08.19 | Sztab | Aktualizacja
07.08.19 | Kadra | Aktualizacja
17.07.19 | Informacje | Aktualizacja
17.07.19 | R. wiosenna | Aktualizacja
17.07.19 | R. jesienna | Aktualizacja
17.07.19 | Pełny terminarz | Aktualizacja
DOŁĄCZ DO NAS!
REKLAMA
TV NIEBIESCY
REKLAMA
TABELA
1. Śląsk II Wrocław 36
2. Ruch Chorzów 30
3. Polonia Bytom 30
4. Ruch Zdzieszowice 29
5. MKS Kluczbork 27
6. Gwarek Tarnowskie Góry 27
7. Rekord Bielsko-Biała 26
8. Lechia Zielona Góra 26
9. Pniówek Pawłowice Śląskie 24
10. Górnik II Zabrze 24
11. Ślęza Wrocław 24
12. Foto-Higiena Gać 24
13. ROW 1964 Rybnik 21
14. Stal Brzeg 19
15. Miedź II Legnica 19
16. Piast Żmigród 14
17. Zagłębie II Lubin 13
18. LZS Starowice Dolne 4
BUTTONY
90 Minut Widzew To MY
WidzewLodz.pl Elana Toruń
UKS Ruch Chorzów Kibice.net
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2019 | Polityka prywatności