Zapis relacji LIVE z meczu Ruch 0:0 Olimpia Grudziądz
  • Data: 07.04.18; 22:31  Dodał: Neo
Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji LIVE z meczu 25. kolejki Nice I ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a Olimpią Grudziądz. W sobotni wieczór na Cichej padł bezbramkowy remis, choć przewagę mieli gospodarze. Nie potrafili jednak jej udokumentować.

Zapis relacji LIVE z meczu Ruch 0:0 Olimpia Grudziądz:

Piłkarze obu drużyn poszli podziękować kibicom za doping, a my dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

Sytuacja została już opanowana.

"Zostaw kibica..." - skandują fani Ruchu.

Na sektorze gości doszło do awantury.

90+3' Koniec meczu.

90+2' Ruch miał rzut rożny. Do piłki doszedł Marković, ale jego strzał głową był minimalnie niecelny.

90+1' Jak to nie wpadło... Słoma zakręcił rywalem, wrzucił piłkę w pole karne do Balickiego, a ten znów nie trafił dobrze w futbolówkę...

90' Jeszcze co najmniej trzy minuty.

90' Niecelny strzał Ferugi.

89' "Chorzów grać, k... mać" - niecierpliwią się kibice.

87' Wojciechowski znalazł trochę miejsca przed polem karny, uderzył mocno prawą nogą i... obok bramki.

85' Gracz Olimpii na spalonym.

84' Kartka dla Hołowni.

82' Jednak nie będzie w stanie kontynuować gry. Kibice nagradzają 16-letniego Bogusza brawami! Zastąpił go Mello.

81' Bogusza łapią skurcze, ale próbuje grać dalej.

79' Klichowicz zobaczył żółtą kartkę za faul.

78' Rywale chcieli zagrać kombinacyjnie, co odczytali zawodnicy stojący w murze i przejęli piłkę.

77' Czy będzie strzał na bramkę Ruchu?

77' Rzut wolny dla Olimpii.

76' Kartka dla Wojciechowskiego.

76' Wojciechowski sfaulował rywala w polu karnym Olimpii.

75' Po raz pierwszy w tym meczu ożywiła się Dziesiona - "aeeejaoooo Niebiescy gol!".

74' Boisko opuścił Podlogar.

73' Na boisku zamelduje się Mateusz Klichowicz.

73' Szansa dla Ruchu. Rzut wolny.

71' Małecki wybiegł przed pole karne i wybił piłkę na aut, uprzedzając rozpędzonego Słomę.

70' Wydawało się, że Marković czysto wybił piłkę. Ale jednak faul.

70' Powinno być 1:0 dla Ruchu! Hołownia posłał dobrą piłkę w pole karne, ale napastnik w nią nie trafił.

69' Niebiescy wybili piłkę po wrzutce rywali z rzutu wolnego.

66' Feruga za Kaczmarka, Balicki za Majewskiego.

65' Wznowi Hrdlicka.

65' Rzut wolny dla grudziądzan.

64' Bramkarz złapał piłkę po dośrodkowaniu.

64' Rzut wolny dla chorzowian.

64' W drugiej połowie zdecydowanie brakuje strzałów na bramkę Olimpii.

62' Szykuje się zmiana w zespole rywali.

61' Niebiescy mają pretensje do sędziego. Są zdania, że Urbańczyk był faulowany.

60' Dwukrotnie próbował główkować Marković.

59' Korner dla Niebieskich.

58' Fornalak wściekły, bo Niebiescy znów wycofali piłkę do Hrdlicki.

57' Zastąpił Kowala.

55' Na boisko wejdzie Ante Vukusić.

54' Słoma przedryblował rywala i wrzucił piłkę w pole karne. Napastnicy nie doszli jednak do futbolówki.

54' Sędzia odgwizdał faul na Hołowni.

53' "Wygramy, wygramy, wygramy Olimpię pokonamy" - skandują fani Ruchu.

50' Obrońca zablokował podanie Słomy.

48' Na trybunach zasiada dziś 4952 widzów.

46' Rozpoczęła się druga połowa.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

45+1' Fatalne dośrodkowanie Hołowni.

45' Sędzia przedłużył pierwszą połowę o co najmniej dwie minuty. Wojciechowski gra dalej.

44' Wojciechowski zwija się z bólu na murawie. Kowalski odebrał piłkę rywalowi i wybił ją na aut.

44' Bogusz usłyszał brawa od kibiców.

43' Było groźnie po wrzutce z rożnego, ale sędzia przerwał grę gwizdkiem.

42' Hołownia prawie zaskoczył Małeckiego centro-strzałem. Będzie korner.

41' Bramkarz o centymetry wygrał pojedynek biegowy z Wojciechowskim! Po chwili do piłki dopadł Kowalski i został sfaulowany.

40' Nieudana próba z dystansu Kurowskiego.

38' Groźnie Ruch! Bogusz świetnie dograł na prawą flankę do Kowalskiego, który wrzucił miękko w pole karne do Wojciechowskiego. Zawodnik z numerem "44" oddał strzał głową, ale trafił prosto w środek, gdzie stał bramkarz.

37' Wełna i Majewski zaatakowali piłkę. Razem się przewrócili, ale sędzia uznał, że napastnik Ruchu faulował.

37' Kowalski walczy na prawej stronie. Wślizgi, przepychanki. Widać u niego zaangażowanie.

34' Dobra akcja Wojciechowskiego! Ograł rywala, przedarł się w pole karne i uderzył mocno z kilku metrów. Bramkarz zdołał jednak odbić piłkę ręką.

34' Kowalski kilka razy krzyczał do Kowalczyka, by ten dograł mu piłkę. Nie doczekał się.

33' Klimczak zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka spadła w okolicach sektora gości.

32' Olimpia natarciu. Wszyscy zawodnicy Ruchu na własnej połowie.

30' Bogusz przerzucił piłkę do Słomy, który powalczył o nią do końca. Złapał jednak bramkarz.

28' Słoma za kontuzjowanego Przybeckiego.

27' Wejdzie Kamil Słoma.

27' Będzie zmiana. Kierownik drużyny poszedł już zgłosić ją do sędziego.

26' Urazu doznał Przybecki.

25' "Niebiescy gol lolololo!" - śpiewają głośni fani na prostej.

24' Kowalski dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłka przeleciała nad całym polem karnym.

23' Fani Ruchu pozdrowili Widzew, Elanę i Wisłę.

22' Hrdlicka złapał piłkę po strzale Kowala z rzutu wolnego.

21' Rzut wolny dla Olimpii. Około 25 metrów od bramki Ruchu.

20' Kowalczyk przebiegł z piłką połowę boiska i chciał dograć do kolegi. Przeciął jednak rywal.

19' Wojciechowski stracił piłkę przed polem karnym rywali.

18' Bogusz zdecydowanie zaatakował rywala. Aut dla Olimpii.

17' Niecelne uderzenie Martineza z dystansu.

17' Bramkarz złapał piłkę po strzale głową Majewskiego.

16' Kartka dla Klimczaka.

16' "Niebiescy jesteśmy z wami!" - zaznaczyli kibice.

16' Fani Ruchu zaczęli dopingować. "Hej Niebiescy ole!".

15' "Piłka nożna dla kibiców!" - skandują goście.

15' "PZPN PZPN je... je... PZPN!" - krzyknęli kibice Ruchu.

14' Olimpia stara się utrzymywać przy piłce.

12' Małecki wybiegł na linię pola karnego i wybił piłkę na aut.

12' Na trybunach od początku meczu słychać gwizdki.

11' Kowalski wrzuci piłkę z autu w pole karne Olimpii.

10' Kibice Ruchu zapełnili niemal całą prostą.

10' Obrońca przeciął prostopadłe podanie, którego adresatem był Wojciechowski.

9' Villafane sprytnie ograł obrońcę i pobiegł w kierunku linii końcowej. Niestety, wyjechał z piłką poza boisko.

7' Przybecki próbował uciec lewą stroną boiska, ale rywal odebrał mu piłkę.

7' Sędzia uznał, że Urbańczyk sfaulował Martineza.

6' Kombinacyjna akcja Niebieskich. Wrzutka, zgranie głową do środka i Wojciechowskiemu trochę zabrakło, by dojść do piłki.

5' Fornalak pokrzykuje do swoich zawodników.

5' Majewski źle przyjął piłkę i stracił.

4' Niecelna główka Urbańczyka.

3' Fani gości mają też drugą flagę - "Olimpia Grudziądz".

3' Kowal znalazł się sam na sam z Hrdlicką, ale był na spalonym.

2' Kibice Ruchu, podobnie jak tydzień temu w Tychach, nie prowadzą dopingu.

2' Ruch utrzymuje się w okolicach pola karnego rywali.

1' Faul na Kowalskim. Ruch będzie miał rzut wolny. Tuż przy linii końcowej boiska.

1' Gramy!

"Jesteśmy zawsze tam!" - zaśpiewali kibice Olimpii.

Opaski kapitańskie założyli Maciej Urbańczyk oraz Marcin Kaczmarek.

Kibice Ruchu wywiesili transparent "Ostatni gwizdek. Nic o nas bez nas. CDN.".

Na Cichej zameldowało się 41 sympatyków Olimpii.

Piłkarze na boisku! Ruch na niebiesko, Olimpia na zielono-biało.

Fani gości wywiesili flagę "Grudziądzanie".

Na trybunach jak na razie niewielu fanów.

Fani Ruchu zaczęli wywieszać flagi. Są już "UN" oraz "Chuliganeria".
Kibice Ruchu zajmują miejsca na trybunach.

Ławka Olimpii: Królczyk, Goropevsek, Candrea, Vukusić, Klichowicz, Adamczyk, Feruga.

Skład Olimpii: Małecki - Ciechanowski, Zitko, Wełna, Klimczak - Podlogar, Kurowski, Michalik, Martinez Rubio, Kaczmarek - Kowal.

Na boisku zameldowali się także goście.

Niebiescy rozpoczęli rozgrzewkę.

Na sektorze gości zameldowali się pierwsi fani Olimpii.

Jak widać, trener Fornalak dokonał wielu zmian w składzie.

Ławka Ruchu: Bankow, Rutkowski, Trojak, Walski, Mello, Słoma, Balicki.

Skład Ruchu: Hrdlicka - Villafane, Kowalczyk, Marković, Hołownia - Kowalski, Urbańczyk, Bogusz, Wojciechowski, Przybecki - Majewski.

Piłkarze Olimpii mają okazję podziwiać znakomicie przygotowaną murawę.
Przed momentem wyszli "przywitać się" z boiskiem.

Na krótki spacer po murawie wybrał się przed chwilą prezes Janusz Paterman.

Pogoda dopisała - jest 17 stopni i świeci słońce. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na frekwencję.

W czwartek Ruch Chorzów zdecydował się zmienić trenera. Juana Ramona Rochę zastąpił Dariusz Fornalak.

W piątek rozegrano pierwszy mecz tej serii gier. Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało u siebie 0:0 z Górnikiem Łęczna.

Arbitrem głównym dzisiejszego meczu będzie Sebastian Tarnowski z Wrocławia.

W 25. kolejce Nice I ligi drużyna chorzowskiego Ruchu zmierzy się na Cichej z Olimpią Grudziądz. Kibiców, którzy nie będą mogli stawić się na Cichej, zapraszamy do śledzenia naszej sportowo-kibicowskiej relacji LIVE! Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 18:00.

28. kolejka Ekstraklasy - 11.04.2024 r. godz. 20:30, Szczecin