Koszulka z numerem "10" dla nas - kibiców Ruchu - ma szczególne znaczenie. Pamiętamy jak występował w niej Mariusz Śrutwa i liczne gole, które zdobywał. Od tego momentu koszulka miała ciążyć zawodnikom, aż pojawił się Marcin Kikut. Naszym redakcyjnym zdaniem nie zasłużył, aby w niej występować i dlatego zgłaszamy pomysł, który może pomóc ustrzec się od takich przypadków.
Koszulka z dziesiątką powinna naszym zdaniem zostać zastrzeżona tylko dla zawodników, którzy zdobędą określoną ilość goli. W naszej sondzie zgłaszamy różne warianty - od 10 do 30 bramek. To czy dany piłkarz po strzeleniu tylu goli będzie mógł ją włożyć będzie oczywiście zależało od szatni, jego samego, czy na końcu nas kibiców. Nasza sonda byłaby tu bardzo pomocna.
Podoba Wam się pomysł? Naszym zdaniem jeszcze nikt na niego nie wpadł. Jedyne ryzyko jest takie, że trochę będziemy musieli na "dziesiątkę" na boisku poczekać. Zachęcamy do głosowania i ciekawi jesteśmy Waszych opinii.
Marco FC K-ce
[email protected]