- Oba zespoły nie są obecnie w najwyższej formie, a zważając na mecze z ostatnich lat między tymi ekipami - nie spodziewam się wielu goli - mówi przed meczem Ruch - Śląsk były zawodnik "Niebieskich", Paweł Abbott.
- Ostatnio "Niebiescy" zaczęli grać jakby lepiej, ale do optymalnej dyspozycji jeszcze troszkę brakuje. Nadzieją na dobre widowisko jest to, że zarówno Ruch, jak i Śląsk będą chciały to spotkanie wygrać. Goście muszą trzymać kontakt z czołówką, a Ruch nie może złapać go ze strefą spadkową. Stąd punkty przydadzą się jednym i drugim - zauważa w rozmowie z portalem
SportSlaski.pl 30-letni napastnik.
Abbott uważa, że dzisiejszy mecz będzie bardzo ważny dla... - Marcina Baszczyńskiego. Co prawda, on dopiero do Ruchu przyszedł, ale właśnie taka batalia ze Śląskiem może być dla niego przełomowym momentem i dać realny obraz, czy "Baszczu" faktycznie jest w stanie utrzymać defensywę Ruchu w ryzach - podkreśla.
źródło: Niebiescy.pl / SportSlaski.pl