strona główna Forum Kibiców Fan Page Niebiescy.pl Twitter Niebiescy.pl TV Niebiescy w Youtube Typer Stowarzyszenie Wielki Ruch Relacje Live
4. kolejka II ligi - zapowiedź
  • Data: 10.08.18; 10:38  Dodał: Neo
Drużyny Gryfa Wejherowo oraz Elany Toruń rozpoczną 4. kolejkę II ligi. W sobotę swoje mecze rozegrają między innymi zespoły Widzewa Łódź i Ruchu Chorzów. RTS uda się do Boguchwały na spotkanie ze Stalą Stalowa Wola, zaś Niebieskich czeka wyjazdowa potyczka z Górnikiem Łęczna. Ostatni mecz tej serii gier odbędzie się w niedzielę w Grudziądzu. Wszystkich kibiców zachęcamy do udziału w XXIV edycji Typera Niebiescy.pl!



Harmonogram 4. kolejki II ligi:

Piątek:
18:00 Gryf Wejherowo - Elana Toruń

Sobota:
17:00 ROW 1964 Rybnik - Resovia
17:00 Rozwój Katowice - Pogoń Siedlce
17:00 Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź
18:00 Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom
18:00 Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
19:00 GKS Bełchatów - Skra Częstochowa
20:00 Górnik Łęczna - Ruch Chorzów

Niedziela:
18:00 Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg

źródło: Niebiescy.pl



Remis z liderem
REKLAMA
OSTATNI MECZ
15. kolejka III ligi - 09.11.2019 r. godz. 17:00, Chorzów
Relacja LIVE »
Relacja z meczu »
Konferencja »
Wypowiedzi »
T. Stefanik »
Doping »
Gol Idzika »
Komentarze »
Skrót meczu »
Wideo »
1:1
RUCH - ŚLĄSK II WROCŁAW
 Idzik 89'  Bergier 78'
REKLAMA
NASTĘPNY MECZ
RUCH CHORZÓW - LZS Starowice Dolne
ul. Cicha 6, Chorzów
16.11.2019 r. godz. 17:00
:
REKLAMA
STRZELCY - TOP 5                         ASYSTY - TOP 5
   Mariusz Idzik14
   Jakub Nowak5
   Mateusz Bartolewski4
   Mateusz Winciersz3
   Tomasz Hołoś2
   Daniel Paszek7
   Tomasz Podgórski5
   Adrian Dąbrowski2
   Mariusz Idzik2
   Mateusz Lechowicz2
ŻÓŁTE KARTKI
   Marcin Kowalski7
   Mateusz Bartolewski5
   Tomasz Foszmańczyk4
   Bartłomiej Kulejewski4
   Michał Mokrzycki4
   Mateusz Lechowicz3
   Jakub Nowak3
   Daniel Paszek3
   Tomasz Podgórski3
   Mateusz Iwan2
TV NIEBIESCY


Kulisy meczu Ruch 1:2 Olimpia

Doping podczas Ruch 1:2 Olimpia

Komentarze po Ruch 1:2 Olimpia




Sektor rodzinny rośnie w siłę

Doping Niebieskich w Bełchatowie

Kulisy meczu GKS 1:0 Ruch




Debiut: "Ruch na wyjeździe"

Skrót meczu GKS 1:0 Ruch

Oprawa Ruchu w Bełchatowie



REKLAMA
TRANSFERY
PRZYSZLI
Adrian Dąbrowski (zespół U-19)
Marcin Kowalski (Rozwój Katowice)
Tomasz Nowak (zespół U-19)
Daniel Paszek (Rozwój Katowice)
Mateusz Winciersz (zespół U-19)


PRZYJDĄ?
Mateusz Bąk (UKS Ruch)
Tomasz Hołoś (zespół U-19)
Mateusz Iwan (Unia Kosztowy)
Daniel Iwanek (zespół U-19)
Olivier Lazar (Rozwój Katowice)
Bartosz Soliński (Rozwój Katowice)
Paweł Starzyński (Gwarek TG)
Giorgi Tsuleiskiri (AKS Mikołów)
Kacper Świątczak (zespół U-19)
ODESZLI
Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec)
Lukas Duriska (Olimpia Grudziądz)
Piotr Giel (Bytovia Bytów)
Wojciech Kędziora (?)
Dominik Małkowski (Polkowice)
Paweł Mandrysz (?)
Pawło Miahkow (?)
Robert Obst (Znicz Pruszków)
Patryk Sikora (?)
Michał Walski (Sandecja)
Bartłomiej Wdowik (Odra Opole)
Łukasz Wiech (Śląsk?)


ODEJDĄ?
Tomasz Podgórski (?)
Lucjan Zieliński (Zagłębie S.?)
PLAN PRZYGOTOWAŃ
24.06 - 07.07 - treningi w Chorzowie
06.07 g. 11:30 - sparing: Stal Rzeszów 0:0 Ruch
08.07 - 13.07 - zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu
10.07 g. 17:30 - sparing: Ruch 1:1 Rekord Bielsko-Biała
13.07 g. 17:00 - sparing: Szombierki Bytom 1:1 Ruch
15.07 - 02.08 - treningi w Chorzowie
20.07 g. 15:00 - sparing: Hutnik Kraków 2:2 Ruch
07.08 g. 17:00 - Runda wstępna Pucharu Polski: Skra Częstochowa - Ruch
* Więcej informacji o sparingach można zobaczyć po najechaniu na
REKLAMA
NOWOŚCI
07.08.19 | Sztab | Aktualizacja
07.08.19 | Kadra | Aktualizacja
17.07.19 | Informacje | Aktualizacja
17.07.19 | R. wiosenna | Aktualizacja
17.07.19 | R. jesienna | Aktualizacja
17.07.19 | Pełny terminarz | Aktualizacja
DOŁĄCZ DO NAS!
REKLAMA
TV NIEBIESCY
REKLAMA
TABELA
1. Śląsk II Wrocław 30
2. Ruch Zdzieszowice 27
3. Polonia Bytom 26
4. Ruch Chorzów 24
5. Ślęza Wrocław 23
6. Gwarek Tarnowskie Góry 23
7. Rekord Bielsko-Biała 23
8. Pniówek Pawłowice Śląskie 22
9. Foto-Higiena Gać 22
10. Lechia Zielona Góra 22
11. MKS Kluczbork 21
12. ROW 1964 Rybnik 20
13. Miedź II Legnica 19
14. Górnik II Zabrze 17
15. Stal Brzeg 16
16. Piast Żmigród 14
17. Zagłębie II Lubin 12
18. LZS Starowice Dolne 4
BUTTONY
90 Minut Widzew To MY
WidzewLodz.pl Elana Toruń
UKS Ruch Chorzów Kibice.net
Copyright by Niebiescy.pl © 2005-2019 | Polityka prywatności